Na zdjęciu ukrywa się niedźwiedź. 90% osób poddaje się po 20 sekundach

Na zdjęciu ukrywa się niedźwiedź. 90% osób poddaje się po 20 sekundach Źródło: youtube.com Mind Oddities

Zwierzę na zdjęciu jest tak dobrze ukryte, że 90% ludzi poddaje się już po 20 sekundach poszukiwań. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie zlokalizować niedźwiedzia na tej fotografii. Arcytrudna zagadka obiegła sieć. Internauci z całego świata wytężają wzrok przed monitorami komputerów.

Zwierzę zostało tak dobrze ukryte na zdjęciu, że niewiele osób jest w stanie dostrzec je bez podpowiedzi. Z pozoru prosta zagadka może stanowić kłopot, bo jej rozwiązanie wymaga wielkiego skupienia i wykazania się wyjątkową spostrzegawczością.

Zwierzę zostało sprytni ukryte na zdjęciu

Kanał na YouTube o nazwie Mind Oddities publikuje w sieci zagadki polegające na szukaniu ukrytych zwierząt na zdjęciach. By znaleźć niedźwiedzia na jednej z fotografii, musimy wykazać się wyjątkowymi umiejętnościami. Obrazek szybko stał się hitem sieci, a wielu internautów bezskutecznie wytęża wzrok przed swoimi monitorami w poszukiwaniu sprytnie ukrytego misia.

Zadanie wydaje się być łatwe, wystarczy znaleźć misia na zdjęciu. Okazuje się jednak, że zlokalizowanie niedźwiedzia jest arcytrudne i udaje się tylko nielicznym osobom, które wykazują się niezwykłą spostrzegawczością i umiejętnością koncentracji. Reszta zrezygnowana poddaje się już po 20 sekundach bezowocnego szukania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tylko nieliczni są w stanie znaleźć zwierzę bez podpowiedzi

Na fotografii widać fragment lasu, w środku którego znajduje się drewniana chata. Dom wygląda na zaniedbany i opuszczony. Na obrazku panuje półmrok, a kolorystyka zdjęcia utrzymana jest w ciemnych barwach. Wśród leśnego krajobrazu ukryty jest miś. Przyjrzyj się dobrze fotografii i spróbuj zlokalizować zwierzę.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy

2. Przyłbica zamiast maseczki? Eksperci ostrzegają przed rozwiązaniem

3. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków, trzeba się dostosować

Jeśli nie uda ci się dostrzec niedźwiedzia, poniżej znajdziesz rozwiązanie tej zagadki. Warto jednak poświecić chwilę i spróbować znaleźć odpowiedź samodzielnie. Do zabawy możesz zaprosić też bliskich lub przyjaciół. A jeśli chcesz poćwiczyć swoją spostrzegawczość, sprawdź również inne zagadki opublikowane wcześniej na naszej stronie. Niedawno wspólnie poszukiwaliśmy psa ukrytego wśród kolorowych kotów.


fot. youtube.com Mind Oddities

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jest komunikat w sprawie organizacji roku szkolnego. MEN już nic nie ukrywa
  2. Potwierdził się najczarniejszy z możliwych scenariuszy. Niestety, nie żyje
  3. Ekspert zdradził, co czeka Polaków w następnym tygodniu. Nie ma wątpliwości, będzie źle
  4. Kobieta chciała zaparkować przed blokiem. Sąsiedzi natychmiast zaczęli nagrywać, nie mogli powstrzymać śmiechu
  5. Michel Moran z „MasterChefa” ma za sobą osobisty dramat. Nikt nie wiedział, co spotkało jego ukochane dziecko, bardzo przykre

Źródło: YouTube 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News