Zwierzę zostało odnalezione przez policję.
Juliet Simpson
Jakub Kossakowski - 8 Maja 2020

Ruszyli w pościg za niebezpiecznym zwierzęciem. Nie wiedzieli, jak wielki błąd popełnili

Policja podjęła się brawurowej akcji. Niecodziennie zdarza się, że duże zwierzę kręci się w okolicach miasta. Takiego zgłoszenia nie można bagatelizować, w związku z tym funkcjonariusze ruszyli do poszukiwań. Nie spodziewali się jednak, że zwierzę tak bardzo ich zaskoczy.

Niektóre zgłoszenia, które otrzymuje policja są niezwykle zaskakujące. Nie inaczej było w przypadku, gdy ktoś zadzwonił i poinformował, że w okolicy grasuje jakieś duże zwierzę. Sprawa wydała się poważna. Na miejsce wysłano uzbrojonych funkcjonariuszy, którzy mieli zbadać tą sytuację.

mążNajgorsi mężowie urodzili się w konkretnych miesiącach. Lepiej wiedzieć, zanim będzie za późnoCzytaj dalej

Tajemnicze zwierzę ukryte wśród zarośli

Czasami zdarza się tak, że niespodziewanie niektórzy z nas natrafiają na nietypowych przedstawicieli fauny. Tak było, kiedy małżeństwo niespodziewanie spotkało pewne zwierzę w Wielkanoc. Zdarza się jednak, że niektóre z napotkanych stworzeń mogą być niebezpieczne. Zwłaszcza jeśli ma spore gabaryty.

Cała historia zaczęła się w Underriver w hrabstwie Kent. Na brytyjski komisariat zadzwonił przejęty przechodzień, który twierdził, że zauważył jakieś duże zwierzę pomiędzy zaroślami. Po doprecyzowaniu okazało się, że najprawdopodobniej jest to wielki kot. Policja nie mogła zignorować takiego zgłoszenia. Zwierzę mogłoby z łatwością zrobić komuś krzywdę. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy z bronią palną. Jednak to, co ukazało się im oczom, wywołało nie lada zaskoczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

poszukiwaniaNagły komunikat policji w sprawie Kacperka. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Policjanci nie mogli uwierzyć własnym oczom

Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce zgłoszenia, przystąpili do poszukiwań wielkiego kota. Wykorzystano do tego również helikopter. Zwierzę musiało ukrywać się w gęstwinie zarośli. Policjanci przeczesując je, wkrótce natknęli się na prowodyra całego zamieszania. Okazało się, że był to tygrys. Jednak w tym przypadku nie stanowił on żadnego zagrożenia.

Zwierzę było niegroźne, ponieważ okazało się tylko rzeźbą, którą wykonała właścicielka posesji znajdującej się nieopodal zarośli. Pomnik przedstawiał tygrysa. Juliet Simpson w rozmowie z BBC przyznała, że widok uzbrojonych policjantów otaczających wykonaną przez nią rzeźbę wyjątkowo ją zaskoczył. Tym bardziej, że sztuczne zwierzę przebywało tam od 20 lat.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat Biedronki dla wszystkich klientów. Od 10 maja zakupy w każdą niedzielę
2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Już po chwili cała sala płakała

Nie da się ukryć, że zgłoszenie, które otrzymała policja miało niezwykle zaskakujący finał. Trzeba jednak przyznać, że rzeźba przedstawiająca zwierzę jest lepszym znaleziskiem niż prawdziwy tygrys, który faktycznie mógłby stwarzać niebezpieczeństwo. Tym razem wszyscy mogli odetchnąć z ulgą.

uploaded

(Juliet Simpson)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie gdzie jest Kacperek. Jasnowidz wskazał konkretne miejsce na mapie
  2. Szukali gwiazdora, który uciekł w trakcie kwarantanny. Znalazł się na jachcie z aktorką filmów dla dorosłych
  3. Przełomowa decyzja Ministerstwa Zdrowia. Już w tym tygodniu wprowadzą wielką zmianę
  4. Naukowcy ostrzegają. Ujawnili 4 czynniki, które sprawiają, że koronawirus jest szczególnie niebezpieczny
  5. Kupili słodkiego szczeniaka i zabrali go do domu. Tydzień później porażająca prawda wyszła na jaw, nie było czasu do stracenia
  6. Nowe hitowe kotlety schabowe z farszem podbijają sieć. Już zachwyciły ponad milion Polaków, nie trzeba nawet ziemniaków i surówki

Życie w czasie PRL-u wyglądało zupełnie inaczej niż dziśWasze dzieci nie pamiętają. 15 zdjęć ukazujących całą prawdę o PRLuCzytaj dalej

Źródło: BBC

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News