Ojciec skrzywdził ich ukochanego pupila. Nie mogły tego dłużej znieść, wysłały poruszającego SMSa

Ojciec skrzywdził ich ukochanego pupila. Nie mogły tego dłużej znieść, wysłały poruszającego SMSa Źródło: Facebook EKOSTRAŻ

Mężczyzna wykazał się niewyobrażalnym bestialstwem. To co spotkało zwierzę z jego rąk przechodzi wszelkie pojęcie. Jego dzieci nie mogąc dłużej tego znieść wysłały wiadomość z prośbą o pilną pomoc. Ta historia może wycisnąć łzy.

Niestety na świecie wciąż trafiają się ludzie, dla których zwierzę nic nie znaczy. Bezbronne i o wiele słabsze stworzenia padają ofiarą frustracji i bezmyślnej agresji. Podobnie było w przypadku królika, który został wyjątkowo okrutnie skrzywdzony przez mężczyznę z Dolnego Śląska. Ojciec został wydany przez własne dzieci. Do czego doszło w Oleśnicy?

Zwierzę przeżyło niewyobrażalne męki

Królik był pupilem w ich domu. Ukochane zwierzę było uwielbiane przez dzieci. Niestety rodzina zmagała się z problematycznym ojcem, który nie potrafił poskromić swojej agresji. Pewnego dnia chcąc wyładować frustrację na swojej rodzinie doprowadził do tego, że w przerażeniu musiała uciec przez okno. W domu został sam na sam z bezbronnym królikiem.

Mężczyzna po nieudanej próbie skrzywdzenia swojej rodziny postanowił wyładować swoją złość na domowym pupilu. Zwierzę nie miało w tym starciu najmniejszych szans. Ojciec rodziny z pewnością o tym wiedział i wykorzystał to, że ofiara nie będzie w stanie mu w jakikolwiek sposób oddać. Obrażenia jakie odniosło zwierzę mogą przyprawić o ciarki. Dzieci postanowiły napisać SMSa z prośbą o pomoc. Te słowa mogą wywołać łzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sytuacja wymagała interwencji

- Witam. Jesteśmy w ciężkiej sytuacji. Ojciec pobił naszego królika i dostał paraliżu tylnych łapek. W aktualnej sytuacji nie mamy żadnych pieniędzy, a tym bardziej na leczenie królika. Czy możemy liczyć na jakąś pomoc? - SMS o takiej treści dotarł do organizacji ratującej zwierzęta. 

Takie słowa nie mogły spotkać się z obojętnością. Sprawą zajęła się Ekostraż, która zainterweniowała i odebrała pokrzywdzone zwierzę. Okazało się, że królik miał połamany kręgosłup w odcinku lędźwiowym., wybite zęby i pękniętą wątrobę. Czeka go operacja, która poprawi jego stan. Jednak zwierzę nigdy nie wróci do pełni sił i na zawsze pozostanie niepełnosprawne. Co stało się z oprawcą?

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła śmierć legendy polskiej muzyki. Jego przeboje zna każdy Polak
2. Nie żyje kolejny polski dziennikarz. Był bliskim przyjacielem wielu gwiazd, prokuratura bada sprawę

Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Na wniosek prokuratury będzie przebywał w areszcie przez trzy miesiące. Przedstawiono mu zarzuty znęcania się nad rodziną i kradzieży z włamaniami. Aktualnie grozi mu 10 lat więzienia. Niewykluczone, że dołączone do nich zostanie jeszcze znęcanie nad zwierzętami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lublinie zastosowano eksperymentalną metodę leczenia COVID-19. Świetne rezultaty
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Polacy w końcu poznali prawdę. Mateusz Morawiecki już dłużej nie mógł ukrywać ile pieniędzy trafi do kieszeni rodaków
  4. Genialny domowy sposób na dezynfekcję maseczki. Zajmuje kilka chwil i można użyć jej ponownie
  5. Niezwykle smutne doniesienia o zakażonej 4-latce z centralnej Polski. Trwa dramatyczna walka o jej życie
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News