Myślał, że włamuje się do pustego domu. W środku czaił pies, nikt nie mógł przewidzieć reakcji zwierzaka

Myślał, że włamuje się do pustego domu. W środku czaił pies, nikt nie mógł przewidzieć reakcji zwierzaka Źródło: Youtube.com

Waleczne zwierzę dokonało czegoś niebywałego. Złodziej był pewien, że włamuje się do pustego domu i nie spodziewał się, że w środku może być pies. Zwierzak nieprawdopodobnie zareagował. Niesamowite, czego dokonał, by chronić swój dom i bliskich. Sarah Greenway ma ogromne szczęście, że jest właścicielką takiego bohatera.

Niesamowicie odważne zwierzę dokonało czegoś nieprawdopodobnego. Złodziej próbował włamać się do domu, ale nie zdawał sobie sprawy z tego, że w środku znajduje się pies. To, co zrobił, widząc włamywacza, było nieprawdopodobne. Jego właścicielka ma ogromne szczęście.

Zwierzę cały czas czaiło się w domu

Sarah Greenway mieszka w Brisbane i jest właścicielką psa o imieniu Baz. Pewnego dnia, gdy kobieta wróciła z pracy do domu, zastała okropną scenę w mieszkaniu. Przeżyła szok, wszędzie był bałagan, w dodatku nie mogła znaleźć swojego kochanego zwierzaka. Wołała go po imieniu, lecz nie odpowiadał, ani nie pojawiał się przy niej. W końcu ruszyła na poszukiwania po okolicy. Kobieta spanikowała i postanowiła przeszukać całą okolicę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przerażona kobieta biegała wokół swojego domu i po okolicznych ulicach. W końcu spotkała sąsiada, który wytłumaczył jej, co się stało oraz gdzie jest pies. Jak się okazało, Baz był u weterynarza, ponieważ doznał poważnych obrażeń pyska. Sąsiad zawiózł go do lecznicy tuż po tym, jak zjawił się pod jego domem zupełnie zdezorientowany i niemal bez sił.

W czasie, kiedy Sarah była w pracy, do jej domu próbował się dostać włamywacz. Udało mu się, jednak nie spodziewał się, że w środku zastanie zwierzę. Złodziej wybił okno i usiłował się dostać do mieszkania. Dzielny Baz zareagował natychmiast i rzucił się na mężczyznę. Intruz, broniąc się, kilkukrotnie został raniony w pysk łomem, wskutek czego miał złamaną żuchwę oraz zmasakrowane pół pyska.

Baz obronił dom, jednak przypłacił to poważnymi obrażeniami. Rachunek za leczenie i pierwszą operację wyniósł 2 tysiące dolarów. Aby Baz mógł powrócić do zdrowia, będą potrzebne kolejne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Królikowska martwi się o syna. Niepokojące doniesienia, odkryła smutną rzecz

2. Mężczyzna popłakał się, myśląc, że stracił przyjaciela. Okazało się, że padł ofiarą psiego żartu

- Moje serce się łamie, ilekroć patrzę na to, jak męczy się jedząc czy nawet ziewając. Wszystkie jego przednie zęby są stracone – mówi Sarah. Nadal jest nieco roztrzęsiony i reaguje na każdy hałas, ale poza tym radzi sobie świetnie a my dajemy mu mnóstwo miłości - wyznała załamana kobieta. Ta bardzo smutna historia pokazuje, jak wspaniałymi zwierzętami są nasze psy i jak wiele są w stanie poświęcić, by obronić swój teren.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mały kotek jeszcze nie ma imienia. Jakie do niego pasuje?
  2. Chihuahua utonęła w wodzie. Plażowicze skierowali podejrzenia na właścicielkę
  3. 14-letnia Daria urodziła dziecko. Dopiero teraz ujawniono nowe fakty
  4. Szczepionki będą jednak obowiązkowe? Minister zdrowia zabrał głos
  5. Kolejny wypadek autobusu w Warszawie. Na miejscu działają służby, zdjęcia z miejsca budzą grozę
  6. Z ostatniej chwili: Jest porozumienie w sprawie pumy. Właściciel zwierzęcia wydał oświadczenie

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News