Zwierzę chore
Facebook.com/The Fund for Animals Wildlife Center
Aleksandra Bolko - 7 Lutego 2020

Dziwne zwierzę bez sierści biegało po ulicy. Ludzie nie mogli uwierzyć, czym jest naprawdę

Zwierzę błąkało się po ulic, budząc przerażenie u wszystkich mieszkańców. Nikt nie wiedział, czym jest dziwny, łysy stwór, który krążył po ulicach Kalifornii.

Zwierzę nie przypominało żadnego znanego ludziom zwierzęcia. Było całkowicie pozbawione sierści, poruszało się na czterech, wyjątkowo grubych łapach i wyglądało na zagubione. Mieszkańcy w końcu wezwali ratowników.

Przepisy na faworkiNikt nie będzie w stanie oprzeć się rewelacyjnym faworkom bez smażenia. Prosty przepis, który zachwyci domownikówCzytaj dalej

Zwierze było chore

Nikt nie wiedział, co to może być. Na wezwanie mieszkańców przyjechali pracownicy California Departament of Fish and Wildlife. Wolontariusze stwierdzili, że jedyne do czego podobny jest łysy stwór, to niedźwiedź - z pewnego powodu jednak bez futra.

Dopiero po dokładnym przebadaniu stwierdzili, że ich pierwsze wrażenie było słuszne. Był to mały niedźwiedź, który z powodu roztoczy stracił całe swoje futro. Zwierzę wymagało natychmiastowej pomocy weterynaryjnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama, dziecko rodzi dzieckoNiewyobrażalne okrucieństwo, 5 latka urodziła dziecko, 9 latek ojcem. Podobnych do nich jest więcejCzytaj dalej

Wyjątkowy zwierzak

Dzięki natychmiastowej opiece i skutecznemu leczeniu, niedźwiadek zaczął wracać do zdrowia. Wszyscy wolontariusze są pełni nadziei, że zwierzęciu uda się całkowicie wyzdrowieć. Powoli odzyskuje siły i zaczyna zwiedzać nowe miejsce zamieszkania. Ma dobry apetyt i znalazł nawet ulubione przysmaki. Jego ulubioną przekąską są jabłka. Podczas wyjątkowych okazji, takich jak na przykład nowy rok, Eve, bo tak ma na imię ssak, uwielbia jeść winogrona.

Dzisiaj grzeje:

1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Eve przebywa pod specjalistyczną opieką. Dopóki niedźwiedź nie wyzdrowieje, nie może przebywać na wolności. Prawdopodobnie nie przeżyłby w dziczy. Wolontariusze będą rozważali wypuszczenie go, gdy jego stan będzie stabilny i będzie mógł sam zdobywać pożywienie.

uploaded

Najlepszy news dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala
  4. Gwiazda "M jak miłość" i "Złotopolskich" przeszła przez największy ból. Śmierć zabrała jej dwóch ukochanych mężczyzn
  5. Spotkał się z Romualdem Lipko tuż przed śmiercią. Bolesne ostatnie chwile, które opisał Felicjan Andrzejczak

Domowe triki, rolka po papieże toaletowymPo prostu rozciął rolkę po papierze toaletowym. Efekt jest niesamowity, każdy zechciałby mieć je w domuCzytaj dalej

źródło. Topniusy Eu

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News