Ciało pieska było przykryte ziemią, wystawał tylko pyszczek. Tragiczne znalezisko, służby apelują o pomoc

Ciało pieska było przykryte ziemią, wystawał tylko pyszczek. Tragiczne znalezisko, służby apelują o pomoc Źródło: facebook

Zwierzę, które ktoś pozbawił życia, zostało zakopane, a nad ziemię wystawał tylko jego pysk. Przerażającego odkrycia dokonano pod Łowiczem. Służby weterynaryjne i policja apelują o pomoc. Każdy, kto może posiadać jakiekolwiek informacje na temat tej zbrodni, powinien poinformować o tym służby.

Zwierzę zostało znalezione martwe i do połowy zakopane. Dorosły pies przypominający owczarka niemieckiego, został odkryty z wystawionym nad ziemią pyszczkiem pod Łowiczem w minioną sobotę.

Martwe zwierzę zostało zakopane w piachu, wystawał tylko pyszczek 

Na Facebooku, na profilu CZTERY ŁAPY- Żychlin zamieszczony został post opatrzony przerażającym zdjęciem martwego psa.

- Dostaliśmy zgłoszenie o znalezionych zwłokach psa częściowo zakopanych. Dorosły pies w typie owczarka niemieckiego. Ciało psa zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Całą sprawą zajmuje się Policja, która została od razu powiadomiona. Prosimy o kontakt każdego, kto posiada informacje na temat psa bądź opiekuna. Może właśnie u Waszego sąsiada od kilku dni zauważyliście pustkę w ogrodzie? Może to właśnie Wam zaginął ten psiak i ktoś mu zrobił krzywdę? - napisano.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W sprawę włączyła się już policja, która dokłada wszelkich starań, by znaleźć oprawcę. Funkcjonariusze już w sobotę otrzymali zgłoszenie, że w powiecie łowickim został odnaleziony martwy pies. Służby weterynaryjne również pracują nad sprawą, kluczowe będzie wykonanie sekcji zwłok, która ujawni, jak zwierzę zostało zabite. 

Wstępne podejrzenia policji sprowadzają się do tezy, że pies zginął wskutek wypadku samochodowego, po czym został zakopany, aby jego martwe ciało nie leżało na środku ulicy. 

Zwierzę, któremu nikt nie pomógł 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, przyłapał ją. Kompromitujące wideo wstawił do sieci
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Jeżeli podejrzenia policji się potwierdzą, osoba, która przejechała psa, nie zabrała go do weterynarza i nie udzieliła mu pomocy, która była mu niezbędna. W ten sposób pozbawiła szansy szansy na przeżycie. Jest to kolejny przykład na to, że niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że psy, koty czy jakiekolwiek inne zwierzę ma prawo żyć. I tak samo jak ludzie, odczuwa ból. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News