Papużka starała się zdenerwować wielkiego kota. Reakcja zwierzaka odbiera mowę, wszystko się nagrało

Papużka starała się zdenerwować wielkiego kota. Reakcja zwierzaka odbiera mowę, wszystko się nagrało Źródło: twitter racheel

Zwierzę usiłowało zdenerwować wielkiego kota, którego reakcja na zachowanie papużki, odbiera wszystkim mowę. Na szczęście całe zdarzenie zostało nagrane i opublikowane w sieci.

Zwierzę, takie jak kot rasy maine coon, nieczęsto może spotkać się oko w oko z papużką. tych dwoje stworzeń raczej nie mieszkają ze sobą w jednym mieszkaniu, jednak w tym przypadku tak właśnie jest. Opiekunka zwierzaków pewnego dnia zauważyła nietypowe zachowywanie swojej papużki, która próbowała zdenerwować kota. Kobieta nagrała całe zdarzenie i opublikowała je w sieci, sprawiając, że jej zwierzęta stały się prawdziwymi gwiazdami w sieci. 

Zwierzę próbowało zdenerwować wielkiego kota

Kakadu i kot tworzą nietypowy duet. Koty z rasy maine coon zazwyczaj z łatwością dogadują się z psami, ale chyba nikt nie podejrzewał je o to, że w relacji z papugami będzie równie prosto. 

Ostatnio w sieci zostało zamieszczone nagranie, na którym widać, jak małe zwierzę próbowało zdenerwować dużego kota. Reakcja kota na niesforną papużkę odbiera wszystkim mowę i z pewnością wielu osobom może poprawić humor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zwierzę było całkowicie opanowane

Na nagraniu, które opiekunka zwierząt zamieściła w sieci, widać, jak kot nie przejmuje się nietypowym zachowaniem papużki. Jej starania o zwrócenie na siebie uwagi zakończyły się całkowitym ignorowaniem ze strony kota, który wydawał się nie mieć nic przeciwko temu, by papużka siedziała mu na głowie. 

Dzisiaj grzeje: 1. GP: Rząd planuje pozbawić Polaków prywatności. Minister dostanie dostęp do kluczowych danych

2. Nie żyje dziennikarka, żona b. polskiego premiera. Smutne wieści potwierdził A. Macierewicz

Stoicki spokój kota sprawił, że internauci zaczęli coraz liczniej udostępniać nagranie, które dziś jest jednym z najpopularniejszych nagrań zamieszczonych w sieci. Kobieta, która opublikowała to nagranie, nie mogła się powstrzymać ze śmiechu, kiedy patrzyła na swoje zwierzęta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tygrys z ZOO w USA ma koronawirusa. Najprawdopodobniej zaraził się od człowieka
  2. Zwierzęta ratunkiem w czasach koronawirusa. Są nieocenione
  3. Papużka starała się zdenerwować wielkiego kota. Reakcja zwierzaka odbiera mowę, wszystko się nagrało
  4. Nie żyje młoda dziewczyna, dwóch jej kolegów walczy o życie. Tragiczne informacje z południowej Polski
  5. Nie tylko kichanie i kaszel. Eksperci ostrzegają, w ten sposób najprawdopodobniej też można się zarazić
  6.  
  7. Cejrowski zabrał głos ws. koronawirusa. Niewiarygodne słowa, aż trudno uwierzyć

źródło: wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News