Na zdjęciu chowa się pies. 90% osób od razu się poddaje

Na zdjęciu chowa się pies. 90% osób od razu się poddaje Źródło: rover.com/Lelum

Zwierzę ukryte na zdjęciu sprawa większy problem, niż mogłoby się wydawać. Okazuje się, że prawie wszyscy, bo aż 98% osób, poddają się po 10 minutach szukania czworonoga.

Zwierzę schowane na tym zdjęciu napsuło wiele krwi internautom na całym świecie. Do rozwiązania zagadki podchodzili zarówno amatorzy, jak i osoby, które na rozwiązywaniu wszelkiej maści testów internetowych "zjadły zęby". Okazało się, że bez znaczenia jest stopień wtajemniczenia w łamigłówki, ponieważ aż 98% ludzi poddaje się po 10 minutach spędzonych z fotografią.

Zwierzę chowa się gdzieś na obrazku. Wiesz gdzie?

Pies to wyjątkowo inteligentne zwierze, które nawet całkiem przypadkiem, jest w stanie zaskoczyć wszystkich swoim niecodziennym zachowaniem. W tym przypadku mamy do czynienia z czworonogiem, który zdecydował się zabawić w kameleona. Nie wiemy, czy zrobił to celowo, ale pewnym jest, że swoim zachowaniem zapewnił internautom ciężki orzech do zgryzienia. 

Nawet właściciel psiaka nie spodziewał się, że z pozoru zwyczajne zdjęcie stanie się swojego rodzaju hitem internetu. Na fotografii widać niczym niewyróżniającą się kuchnie, gdyby nie jeden szczegół. Gdzieś w niej ukrył się jego ukochany pupil. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedynie 2% osób jest w stanie podać konkretne miejsce, które obrał sobie sprytny czworonóg. Kluczem do rozwikłania zagadki jest spokojna i dokładna analiza załączonej fotografii. Najlepiej podzielić ją sobie umownie na sektory i przeczesywać je jeden po drugim. Bardzo pomocny może okazać się powrót do zdjęcia po kilku minutach, co pozwoli na złapanie świeżego spojrzenia.

Dzisiaj grzeje:  1. Mieszkanie w nim nie jest przyjemnością. Mieszkańcy twierdzą, że nad blokiem w Warszawie ciąży klątwa
2. 
Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

Jeśli zdjęcie sprawi wam jednak za dużo problemów. To na samym końcu artykułu znajdziecie podpowiedź, która powinna ułatwić wam szukanie psa. W przypadku, kiedy sami znaleźliście go w kilka minut, nie korzystając z podpowiedzi, możemy tylko pogratulować spostrzegawczości. Oznacza to, że trafiliście do elitarnego grona 2% internautów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda upoiła Gessler w toalecie, a druga ją upokorzyła. Jest afera, podstawili Magdzie mikrofon, ujawniła wszystko
  2. Zgłoszenia tylko do końca marca. Ty też możesz dostać nawet 2,5 tys. zł
  3. Właścicielka ogromnego doga zaadoptowała małego szczeniaka. Nagrał się moment ich poznania, nie do pomyślenia
  4. Galaretka drobiowa jak u mamy jest bajecznie prosta. Dziecinnie prosty przepis zawsze się udaje
  5. Kiedy rodzice zobaczyli synka po porodzie odebrało im mowę. Nawet lekarze łapali się za głowy, niezwykły przypadek

Podpowiedź: zagadkę rozwiążesz patrząc w prawy dolny róg zdjęcia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News