Wyłowili z rzeki dziwnego stwora. Wszyscy zachodzą w głowę czym jest

Wyłowili z rzeki dziwnego stwora. Wszyscy zachodzą w głowę czym jest

Zwierzę wyłowione z wody nie przypominało niczego, co wcześniej widziała. Jego wygląd jest naprawdę niepokojący. Wszyscy zaczęli od razu zastanawiać się, czym jest ten dziwny stwór.

Nietypowe zwierzę, które zostało wyłowione przez użytkowniczkę portalu społecznościowego, wzbudziło niemałą sensację. Wyglądem przypomina stwora z głębin. Masa osób starała się zidentyfikować tajemnicze stworzenie.

Bestia z głębin 

Użytkowniczka TikTok opublikowała nagranie, na którym widać wyłowione przez nią zwierzę. Nagranie wzbudziło spore zainteresowanie internautów, co może już potwierdzić sama ilość polubień filmu w wysokości blisko 1,5 miliona. Wiele osób zachodziło w głowę czym jest owe stworzenie. Odpowiedź nie była jednak tak oczywista. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W komentarzach często padało porównanie do stwora znanego z serialu Stranger Things, który jest hitem Netflixa. Trafnym porównaniem byłoby również przytoczenie głównego antagonisty z filmu Obcy. Czy mamy do czynienia z nowym, nieznanym dotąd gatunkiem? 

Tajemnicze zwierzę

Z pomocą w identyfikacji pośpieszyli ichtiolodzy, którym identyfikacja stworzenia nie zajęła wiele czasu. Zwierzę zarejestrowane na filmie okazało się dosyć częstym bywalcem wybrzeży Atlantyku oraz Zatoki Perskiej. 

Dzisiaj grzeje:  1. Lokalne władze biją na alarm. Wprowadzono ostrzeżenia pomarańczowego stopnia za granicą
2. Jego piosenki znał i uwielbiał każdy. Niestety, nie żyje

Była to manta, a dokładnie raja eglanteria. Jest to gatunek ryby chrzęstnoszkieletowej. Jednak bardziej popularną w Polsce nazwą jest płaszczka. Osobnik z zamieszczonego na portalu społecznościowym nagrania okazał się być samcem. Manty są poławiane w celach konsumpcyjnych. Jednak przy spotkaniu z niektórymi przedstawicielami tego rodzaju zwierząt należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ mogą być niebezpieczne. 

uploaded

For. TikTok / @natalie1526n

Najlepsze newsy dnia:

1. Nie żyją już 362 osoby, 17 tys. zainfekowanych. Uwielbiane jedzenie wywołuje epidemię, potwierdziły się obawy
2. Zaoszczędź nawet 1520 złotych przy rozliczaniu PIT. Ulga, z której może skorzystać każdy
3. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia
4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
5. Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach

Źródło: Interia TECH

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News