Doberman złapał dziewczynkę za pieluchę i wyrzucił na podwórko. Powód jest porażający

Doberman złapał dziewczynkę za pieluchę i wyrzucił na podwórko. Powód jest porażający Źródło: YouTube celeb902

Nikt nie spodziewał się tego, że zwierzę nagle złapie dziecko i nim rzuci. Kiedy powód dziwnego zachowania psa wyszedł na jaw, wszyscy byli w szoku. Do czego doszło na tym podwórku?

Nie da się ukryć, że doberman to zwierzę, które uchodzi za agresywne. Jak wiadomo, psy mają bardzo różne charaktery i wiele zależy od tego jak traktuje je ich opiekun. Ten czworonóg zaskoczył wszystkich swoim nietypowym zachowaniem. Rzucił dziewczynką przez podwórko. Powód jest szokujący.

Zwierzę okazało się nieprzewidywalne

Pies to zwierzę, które potrafi szybko przywiązać się do rodziny. Dzieje się tak, ponieważ czworonogi uwielbiają życie stadne. To właśnie otoczenie bliskich sprawia, że czują się szczęśliwe. Ich oddanie potrafi jednak przybrać nieoczekiwany obrót. Tak właśnie było w przypadku tego dobermana.

Pies został przygarnięty przez swoją rodzinę. Zwierzę wiele przeszło w swoim życiu. W związku z tym starano się zrobić wszystko, by mógł się poczuć kochanym. Niepokój pojawił się czwartego dnia jego pobytu w domu. Wówczas zaczął dziwnie zachowywać się w towarzystwie małej dziewczynki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies chwycił dziecko i nim rzucił

Zwierzę nosiło imię Khan zamieszkał z australijską rodziną. Pewnego dnia, podczas zabawy na podwórku, pies zrobił się natarczywy względem dziecka. Mała dziewczynka była przez niego popychana. Gdy jej mama próbowała zainterweniować, doberman chwycił jej córkę i przerzucił na dalszą część podwórka. Kobieta była w szoku. Wkrótce poznała powód tego agresywnego zachowania. 

Zaraz po tym jak zwierzę rzuciło dzieckiem, pies głośno zaskowyczał. Ewidentnie coś go okropnie zabolało. Okazało się, że został ugryziony przez węża. Khan okazał się psim bohaterem. Teraz sam potrzebował pomocy. Jad węża rozprzestrzeniał się w jego organizmie. Trzeba było szybko działać.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat: wojsko i policja wychodzi na ulice. Rozpoczyna się specjalna akcja w związku z koronawirusem

2. Macie konto w PKO BP, Pekao, mBanku lub Credit Agricole? Właśnie wprowadzono zmiany, o których musicie wiedzieć

Opiekunka psa zaniosła go do samochodu i zawiozła do kliniki. Tam podano mu surowice i zwierzę doszło do siebie. Trzeba przyznać, że ta historia jest pouczająca. Nie warto oceniać po wyglądzie. Pies z wyglądu mógł wydawać się agresywny, jednak jego serce było przepełnione dobrem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zwierzakom podano szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo już, jak wpłynęła na ich ciała
  2. Starsza pani wyprowadziła psa przez balkon, ponieważ bała się koronawirusa. Mieszkała na piętrze, zaskakujące nagranie
  3. Goście ślubni otworzyli zaproszenia i stanęli jak wryci. Nigdy nie widzieli większej żenady, zdjęcie tylko dla odważnych
  4. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Wielu Polaków do końca trzymało za nią kciuki, 2-letnia Anielka zmarła po heroicznej walce
  5. Kot z ludzką twarzą? Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy go zobaczyli
  6. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News