Filmik ma już ponad milion wyświetleń. Właściciel nagrał, jak jego kot mówi ludzkim głosem, przecieramy oczy ze zdziwienia

Filmik ma już ponad milion wyświetleń. Właściciel nagrał, jak jego kot mówi ludzkim głosem, przecieramy oczy ze zdziwienia Źródło: instagram/gambino_911

Zwierzę przemówiło ludzkim głosem i wprawiło swojego opiekuna w zdumienie. Na szczęście mężczyzna wszystko nagrał, a filmik zamieścił w sieci. Dziś ma już ponad milion wyświetleń i każdego dnia bawi do łez wszystkich, którzy obejrzą nagranie.

Zwierzę każdego dnia może sprawić wielką niespodziankę. Tak było i tym razem, kiedy kot zwrócił się do swojego opiekuna ludzkim głosem. Mężczyzna nie spodziewał się, że jego kot, może go tak bardzo zaskoczyć. Na pewno nie wiedział, że po opublikowaniu filmiku w sieci, stanie on się prawdziwym hitem. 

Zwierzę przemówiło ludzkim głosem. Kociarze nie mogą uwierzyć 

Gambino Bambino jest przepięknym rudym kotem. Zwierzę ma już osiem lat i niedawno zrobiło prawdziwą niespodziankę swojemu opiekunowi. Na szczęście wszystko zostało nagrane, inaczej chyba nikt, by nie uwierzył w to, co miało miejsce. 

Na nagraniu widać zwierzę, które biegnie z jednego pokoju do drugiego. Piękny rudy kotek chyba chciał, żeby jego opiekun podążał za nim, bo już szykował niespodziankę dla mężczyzny, który postanowił nagrać zabawę kociaka. Kiedy opiekun poszedł za kotem do kuchni, a ten zwrócił się do niego ludzkim głosem.

- Well, hi - powiedział kotek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzę podbija dziś sieć. Gadający kot jest jednym z najchętniej oglądanych filmików

Gambino Bambino doczekał się swojego konta na Instagramie, które każdego dnia wyświetlane jest przez użytkowników na całym świecie. Ośmioletnie zwierzę podbija sieć. Nagranie, które przedstawia, jak odzywa się do swojego opiekuna obejrzało na Instagramie ponad 1 mln 200 tys internatów. Nagranie zrobiło furorę także na TicToku, gdzie zostało polubione już ponad milion razy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"

2. Nie ma już wątpliwości, wiadomo co z Paweł Królikowskim. Doszło do niespodziewanego zdarzenia

Nagranie niewinnego, rudego Gambino Bambino, który "mówi" do swojego opiekuna, możesz zobaczyć poniżej. Na pewno będzie to najśmieszniejsze, co mogłeś dzisiaj zobaczyć w sieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Wystarczy zamrozić główkę kapusty. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch
  5. Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem

źródło: wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News