Na zdjęciu schował się pies. 90% osób poddaje się w kilka sekund

Na zdjęciu schował się pies. 90% osób poddaje się w kilka sekund Źródło: rover.com/Lelum

Zwierzę skryło się w kuchni i mało kto jest w stanie dostrzec, gdzie dokładnie się znajduje. Okazało się, że niepozorna fotografia sprawia tysiącom internautom wielki problem. Nawet sam autor zdjęcia nie przypuszczał, że 90% osób nie będzie w stanie dostrzec na zdjęciu jego pupila.

Zwierzę schowane na tym zdjęciu napsuło wiele krwi internautom na całym świecie. Do rozwiązania zagadki podchodzili zarówno amatorzy, jak i osoby, które na rozwiązywaniu wszelkiej maści testów internetowych zjadły zęby. Okazało się, że bez znaczenia jest stopień wtajemniczenia w łamigłówki, ponieważ aż 98% ludzi poddaje się po 10 minutach spędzonych z fotografią.

Zwierzę chowa się gdzieś na obrazku. Wiesz gdzie?

Pies to wyjątkowo inteligentne zwierzę, które nawet całkiem przypadkiem, jest w stanie zaskoczyć wszystkich swoim niecodziennym zachowaniem. W tym przypadku mamy do czynienia z czworonogiem, który zdecydował się zabawić w kameleona. Nie wiemy, czy zrobił to celowo, ale pewne jest, że swoim zachowaniem zapewnił internautom twardy orzech do zgryzienia. 

Nawet właściciel psiaka nie spodziewał się, że z pozoru zwyczajne zdjęcie stanie się swojego rodzaju hitem internetu. Na fotografii widać niczym niewyróżniającą się kuchnię, gdyby nie jeden szczegół. Gdzieś w niej ukrył się jego ukochany pupil. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedynie 2% osób jest w stanie wskazać miejsce, które wybrał sobie sprytny czworonóg. Kluczem do rozwikłania zagadki jest spokojna i dokładna analiza załączonej fotografii. Najlepiej podzielić ją sobie umownie na sektory i przeczesywać je jeden po drugim. Bardzo pomocny może okazać się powrót do zdjęcia po kilku minutach, co pozwoli na złapanie świeżego spojrzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Kilkanaście pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce

2. Tysiące wiernych zagrożonych. Wszystko przez księży, to niewiarygodne

Jeśli zdjęcie sprawi wam jednak za dużo problemów. To na samym końcu artykułu znajdziecie podpowiedź, która powinna ułatwić wam szukanie psa. W przypadku, kiedy sami znaleźliście go w kilka minut, nie korzystając z podpowiedzi, możemy tylko pogratulować spostrzegawczości. Oznacza to, że trafiliście do elitarnego grona 2% internautów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piękny gest Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka chce pomóc nastoletnim matkom
  2. Wielkie zmiany w polskiej telewizji. Ceniony dziennikarz stanie na czele redakcji. Jego nazwisko budzi szacunek
  3. Poważne ostrzeżenie jednego z banków w Polsce. Klienci mogą stracić wszystkie oszczędności
  4. Żałoba w Watykanie, nie żyje G. Ratzinger. Ujawniono jego ostatnie chwile, zachowanie braci porusza do łez
  5. W latach 90. miało je każde dziecko. Dzisiaj są warte nawet kilkaset tysięcy złotych
  6. W szklance pod którym numerem jest najzdrowsze jajko? Mnóstwo osób się myli

Podpowiedź: zagadkę rozwiążesz patrząc w prawy dolny róg zdjęcia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News