Marta poznała intymny sekret z przeszłości swojego partnera. Do dziś jest w szoku i nie wie, co ma teraz robić

Marta poznała intymny sekret z przeszłości swojego partnera. Do dziś jest w szoku i nie wie, co ma teraz robić Źródło: Unsplash/Caleb Ekeroth

Związek Marty może się rozpaść przez intymny sekret jej partnera. Kobieta poznała wyjątkowo konfundujący ją intymny sekret partnera. Teraz nie wie, jaką podjąć decyzję. Rozważa nawet rozstanie.

Związek Marty jest poważnie zagrożony przez przeszłość jej partnera. Okazało się, że mężczyzna ma pewien intymny sekret z przeszłości, który ogromnie przeszkadza jego partnerce. Kobieta nie wie, co robić dalej.

Marta poznała intymny sekret swojego partnera

Marta poznała się ze swoich chłopakiem na wakacjach. Są razem dopiero od kilku tygodni. Koleżanki zazdrościły Marcie, bo uważały go za bardzo przystojnego. Jednak nie mogły powstrzymać się od uwag, że Mateusz trochę zbytnio dba o siebie, jest w tej kwestii aż przesadnie pedantyczny. Stwierdziły, że jest to nawet trochę "gejowskie", choć sama Marta tak w ogóle nie uważała.

Nie uznawała tego za problem. Zauważyła jednak, że jej chłopak jest bardzo doświadczony w łóżku. Po jakimś czasie postanowili poruszyć temat ich poprzednich związków. Marta przyznała, że miała "na poważnie" dopiero trzech partnerów, natomiast Mateusz przyznał, że miał trzy partnerki oraz jednego partnera. W tym momencie pojawił się zgrzyt, a kobieta nie ukrywa, że jest w ogromnym szoku.

Związek Marty stanął pod znakiem zapytania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta nie wiedziała jak zareagować - zapytała go więc, czy jest gejem, ale Mateusz zaprzeczył. Stwierdził, że nie pociąga go płeć tylko ludzie, czyli jest biseksualny. Dziewczyna ma jednak z tym spory problem, nie wie, co zrobi w sytuacji, kiedy stwierdzi, że na przykład jakiś aktor "jest przystojny", a jej partner, zamiast reagować z zazdrością, tylko przytaknie.

Dzisiaj grzeje: 1. W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Ponadto martwi ją reakcja rodziców, którzy są bardzo konserwatywni. Marta zresztą sama przyznaje, że jest staroświecka i dla niej prawdziwy facet jest "w 100% hetero". Teraz dziewczyna nie wie jak postąpić, czy zerwać z tego powodu z chłopakiem, czy udawać, że nic się nie stało. Sprawa jest dla niej na tyle poważna, że mimo upływu wielu dni od zwierzenia Mateusza, ona nadal zastanawia się, czy warto kontynuować ten związek.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

Źródło: Papilot

Następny artykuł