Po szaleństwie czarnego piątku wydawało się już, że ogromne zainteresowanie Polaków promocjami przeminęło. Jak się jednak okazuje, było to jedynie złudzenie. W łódzkim Tesco ustawiła się w ostatnim czasie bowiem niespodziewanie duża kolejka po naprawdę nietypowy produkt, który wydaje się być całkowicie niepopularny o tej porze roku. Doszło ponoć także do głośnych już przepychanek.

Chociaż do Wigilii został jeszcze miesiąc, przecena na żywe karpie przyciągnęła do jednego z supermarketów ogromne tłumy ludzi. Ryby za 9,99 zł sprawiły, że sklep zapełnił się Polakami, ustawiającymi w gigantycznej kolejce.

Nie wiadomo, czy osoby te rzeczywiście planują od razu spożyć karpie, czy będą starały się przechować je aż do tegorocznej Wigilii. Nie zmienia to jednak faktu, iż cała sytuacja wydaje się naprawdę absurdalna. Dojść miało bowiem także do przepychanek i kłótni.

ZOBACZ TAKŻE: Ludzie dostają wścieklizny! Czarny Piątek zbiera ŚMIERTELNE żniwo

„Zwariowali!”

Gigantyczne zainteresowanie kupnem żywych ryb po raz kolejny sprowokowało także dyskusję na temat humanitaryzmu tego typu działań. Obrońcy praw zwierząt od lat apelują, aby nie zaopatrywać się w karpie w taki sposób, gdyż cierpią one niewyobrażalne męki.

Jak jednak widać, apele te i zarzuty nie przeszkodziły tłumom, które zebrały się w łódzkim Tesco, aby już w listopadzie zakupić jak największą ilość przecenionych karpi. Fotografie kolejki do stanowiska z rybami natychmiast wywołały burzę, prowokując dyskusję polskich, ale także zagranicznych internautów.

Fot. Facebook

ZOBACZ TAKŻE: Black Friday to perfidne oszustwo! Tak sklepy MANIPULUJĄ cenami

Nigdy nie zamrażaj TYCH rzeczy!


Z TAKĄ obstawą przy bankomacie nikt cię nie ruszy!

...

Zobacz również