Wygląda na to, że zwolennicy PiS zawsze znajdą okazję, by odnieść się do tej katastrofy. Nawet teraz, gdy triumfy święci Kamil Stoch, znaleźli na to sposób. Oficjalnie łączą Stocha ze Smoleńskiem. Skoczek nie pozostaje im jednak dłużny i ucina zdecydowanie te pomówienia. Przy okazji uderzył w partię rządzącą.

Niemożliwe? A jednak! Politycy PiS powiązali Kamila Stocha ze Smoleńskiem. Wydaje się, że sportowiec nie ma nic wspólnego z katastrofą. Według PiS nic bardziej mylnego!

ZOBACZ TAKŻE: Cała Polska zachwyca się żoną Stocha. „Wygląda jak anioł!”

Łączą Stocha ze Smoleńskiem

Jacek Karnowski z wPolityce, które jest medium zdecydowanie prorządowym, przy okazji zwycięstwa Stocha w Turnieju Czterech Skoczni przypomniał, że w 2014 roku skoczek występował z biało-czerwoną szachownicą na kasku. Jego zdaniem w ten sposób upamiętniał ofiary katastrofy smoleńskiej.

Wcześniej sam minister Macierewicz stwierdził nawet, że szachownica na kasku skoczka to „oddanie hołdu tym, którzy polegli pod Smoleńskiem”. Jedyny problem jest taki, że sam Kamil Stoch i jego żona… zaprzeczają takiej interpretacji. Sportowiec nie może już wytrzymać łączenia go z katastrofą smoleńską. Jak dosadnie tłumaczy, szachownica nie ma żadnego związku z 10 kwietnia 2010 roku. Jak mocno stwierdził, nie da się wciągnąć w polityczne gierki.

 – Ten symbol mi po prostu pomógł. W końcu ma się tych dobrych lotników. Co nie, Polsko? tłumaczy Stoch.

Sportowiec wytłumaczył, że pomysł na umieszczenie symbolu polskich lotników na jego kasku powstał podczas sesji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Skoczek cały czas podkreśla, że nie ma to żadnego zabarwienia politycznego. Wszelkie próby wciągnięcia go w te przez polityków PiS i zwolenników tej partii są przez niego mocno i stanowczo ucinane. Tym razem więc po raz kolejny zmiażdżył PiS.

ZOBACZ TAKŻE: N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-E! O tym co zrobiła żona Stocha mówią już wszyscy

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Oto najbogatsze i najbiedniejsze województwa! Przepaść między pierwszym miejscem a resztą PORAŻA


10 najbardziej przerażających miejsc na świecie [ZOBACZ!]

...

Zobacz również