Koszmar wstrząsnął mieszkańcami. 14-letnia Zuzia urodziła dziecko, noworodka znaleziono w ziemi

Koszmar wstrząsnął mieszkańcami. 14-letnia Zuzia urodziła dziecko, noworodka znaleziono w ziemi Źródło: Flickr/Piotr Drabik

Zuzia była prostą, zwyczajna dziewczynką, wychowywaną przez babcię. Jak się jednak okazało rodzina skrywała prawdziwą tragedię, która sprawia, że włosy stają dęba. Czy to możliwe, aby w takiej sytuacji znalazła się czternastoletnia dziewczyna?

Zuzia od lat mieszka w Suwałkach razem z babcią. Sprawa, którą zainteresowała się policja od samego początku była niezwykle intrygująca i zagadkowa. Lokalna społeczność do dziś nie może uwierzyć w to, co się stało, a informacja o tym wydarzeniu w mig obiegła całą Polskę.

Niewiele osób może dać wiarę w fakt, że dziewczyna, ucząca się w szkole podstawowej mogłaby urodzić dziecko w swoim domu. Na dodatek, niedługo później swoje własne dziecko... zakopała w ziemi, zaledwie kilkaset metrów od domu, w którym przyszło na świat i w którym to mieszkała razem z babcią.

14-letnia Zuzia urodziła swoje dziecko a potem je zabiła? Tragedia w Suwałkach

O całej sprawie nie wiadomo zbyt wiele, jednak te informacje, które krążą w przestrzeni publicznej dają obraz tego, co mogło się wydarzyć w Suwałkach. Jak się okazało, przez silny ból brzucha wnuczki, babcia udała się z nią do lekarza. Te, po wykonaniu badań stwierdził, że dziewczyna urodziła kilka godzin wcześniej dziecko. Sprawa została szybko zbadana. Gdy policjanci zaczęli przesłuchiwać dziewczynę, przyznała się, że urodziła dziecko w domu, w tajemnicy przed światem.

Następnie policjanci dokonali szokującego odkrycia. Noworodek został zakopany dosłownie kilkaset metrów od domu, w którym nastolatka dorastała pod okiem babci.

- Sekcja zwłok wykaże, czy chłopczyk urodził się żywy czy martwy. Od tego zależy, jaki wniosek skierujemy do Sądu Rodzinnego, zajmującego się sprawami nieletnich - powiedziała szefowa Prokuratury Rejonowej w mieście Suwałki, cytowana przez Super Express.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przeprowadzona sekcja wykazała, że dziecko żyło, nie ma jednak póki co informacji o przyczynie jego śmierci. Może to oznaczać, że Zuzia jest winna morderstwa. Kary nie uniknie także jej 16-letni chłopak, który odpowie za obcowanie płciowe z nieletnią.

Sprawą żyją wszystkie lokalne media. Trudno wyobrazić sobie ten dramat. Jednak najprawdopodobniej ze względu na swój mody wiek, Zuzia nie zostanie pociągnięta do odpowiedzialności karnej, nawet jeśli okaże się, że to z jej ręki zginęło dziecko.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News