Zuzanna Sienkiewicz
policja.gov.pl
Karol Zaborowski - 27 Grudnia 2018

Całe Pomorze szuka tej 13-latki. Dramatyczny apel ojca

Zuzanna Sienkiewicz zaginęła 23 grudnia. Poszukiwania 13-latki cały czas trwają, a policja robi co tylko może, aby odnaleźć nastolatkę. Jej ojciec przekazał w mediach dramatyczny apel.

Zuzanna Sienkiewicz, pochodząca z Gdańska 13-latka, już wcześniej uciekała z domu, jednak nigdy nie trwało to tak długo. Według ojca dziewczyny jest to wywołane nastoletnim buntem oraz towarzystwem córki. Dziewczyna była ostatnio widziana pod Galerią Bałtycką, a następnie słuch po niej zaginał. W poszukiwania zaangażowanych jest wiele osób, a za wskazanie miejsca, gdzie ukrywa się nastolatka, została wyznaczona nagroda.

Zuzanna Sienkiewicz wciąż nie odnaleziona

Policja otrzymuje wiele poszlak za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz telefonicznie, jednak wciąż nie udało się ustalić miejsca pobytu nastolatki. Jej rodzina potwornie się martwi o nią i mają nadzieję, że dziewczyna odnajdzie się jak najszybciej. Według policji sprawa powinna zostać rozwiązana w przeciągu kilku najbliższych godzin. - Sprawdzamy każdą informację, która spływa z mediów społecznościowych, są też telefony do policjantów. Sprawdzamy konkretne adresy. Już w dniu zaginięcia policjanci przekazali też informację o zaginięciu do komunikacji miejskiej. Wszelkimi drogami próbujemy odnaleźć dziewczynkę - mówił asp. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku w rozmowie z portalem gazeta.pl. Ojciec dziewczynki zapewniał ją poprzez media, że drzwi do ich domu zawsze są dla niej otwarte. Wspomina również, że nastolatka nie poniesie żadnej kary za swoją ucieczkę. Najważniejsze dla niego jest, aby Zuzanna się odnalazła.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Danuta HoleckaTVP kompromituje się nieustannie! Skandaliczne wpadki, które przejdą do historiiCzytaj dalej
- Nie masz się czego obawiać. Nasz dom jest zawsze otwarty, w każdej chwili możesz do niego wrócić. Nie będzie żadnej kary, po prostu wróć do nas - apeluje ojciec nastolatki. Rodzina wyznaczyła nagrodę w wysokości 1000 złotych dla osoby, która wskaże, gdzie przebywa dziewczyna. Wszystkie osoby mające informacje, które mogą pomóc w jej odnalezieniu, proszone są o natychmiastowy kontakt z policją. Można to zrobić poprzez numer telefonu (58) 521-17-22 lub 112. Kontaktować się trzeba z komisariatem Policji w Nowym Porcie. Zuzanna ma ok. 165 cm wzrostu i włosy blond do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w zieloną kurtkę z futerkowym kapturem, czarną bluzę z kapturem, czarne jeansy oraz granatowe zimowe buty.Zuzanna Sienkiewicz policja.gov.plZuzanna Sienkiewicz policja.gov.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Niespodziewana, nagła tragedia. Zmarła 17-latka, której kibicował cały świat
  2. Ukochany bohater „M jak Miłość” umiera. Widzowie są zdruzgotani
  3. Kiedy dzieci otworzyły Kinder Niespodzianki, niemal zwymiotowały. W środku było coś ohydnego
  4. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  5. Koty które nie uczulają. Koty dla alergika – 10 RAS
JackowskiNajwiększe tajemnice Jackowskiego ujawnione! To od tego się zaczęłoCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News