Zuzanna Łapicka
Fot. YouTube/Wydawnictwo Agora
Wiadomości Pikio - 22 Grudnia 2018

Zuzanna Łapicka-Olbrychska nie żyje. Ujawniono jej ostatnie słowa, fani we łzach

Zuzanna Łapicka zmarła 20 grudnia 2018 roku w Warszawie. Dziennikarka przez długi czas zmagała się z nowotworem, który ostatecznie niestety ją pokonał. Być może to właśnie w tym kontekście słowa wypowiedziane przez publicystkę w ostatnim wywiadzie okazują się tak bardzo poruszające i chwytające za serce.

Zuzanna Łapicka urodziła się 18 marca 1954 roku. Była córką genialnego aktora Andrzeja Łapickiego oraz Zofii Chrząszczewskiej. Wychowywała się z artystami i intelektualistami, w 1978 roku poślubiła Daniela Olbrychskiego. Jej życie niezwykle intrygowało więc fanów, którzy z ogromnym zainteresowaniem sięgali po kolejne wydawane przez nią publikacje.

Nie żyje Zuzanna Łapicka. Co powiedziała w ostatnim wywiadzie?

Dziennikarka i producentka telewizyjna zmarła jednak niestety w wieku jedynie 64 lat. Walczyła bowiem z nowotworem, który ostatecznie nie dał jej większej ilości czasu. Czytelnicy są więc niezwykle poruszeni ostatnimi słowami, które zdecydowała się publicznie wypowiedzieć. Padły one w wywiadzie dla "Vivy!", kiedy jeszcze zdawało się, iż uda jej się ostatecznie polepszyć stan zdrowia i wrócić do tworzenia. - Żyję troszkę tym, co było, nie ukrywam. Czytam w kółko te same książki. (...) Nie planuję przyszłości. To zasługa choroby. Jak jestem silniejsza, gdzieś sobie jadę. Byłyśmy z Magdą Umer i Krysią Jandą w Prowansji. Chłonęłam widoki, pola lawendy. Nasycam się. Wcześniej tego nie miałam. Zawsze stres. Dwadzieścia lat przepracowałam w telewizji, tam teraz wszyscy przygnębieni, zdenerwowani. Mnie to ominęło. Wystarczy być, jak pisał Jerzy Kosiński - powiedziała niezwykle szczerze Łapicka, odpowiadając także na pytanie, czy właśnie to jest w życiu najbardziej istotne. - A takie trudne. Ludzie chodzą na medytację, terapie. Ja sama z siebie tego doświadczam. Chcę jeszcze troszkę pociągnąć, bo mnie coraz więcej rzeczy interesuje. Cieszę się, że się zmobilizowałam. Miałam roczną przerwę w leczeniu, wydałam „Dzienniki” i swoją książeczkę. Ośmieliłam się - wyjawiła otwarcie dziennikarka.DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej

Czy Zuzanna Łapicka czuła strach związany z chorobą?

Ostatecznie Łapicka zmierzyła się także z pytaniem, czy boi się choroby. To właśnie jej wypowiedź dotycząca tego zagadnienia poruszyła wyjątkową liczbę fanów. - Jakoś jest stłumiony. Zastanawiam się, dlaczego. Przestraszyłam się, jak usłyszałam diagnozę. To był niemiły dzień. Ale pomyślałam: „Miałaś takie ciekawe życie, tylu ludzi poznałaś, jakbyś miała dwa życia!”. Warto mieć wspomnienia. Ratują mnie od smutku - stwierdziła w chwytający za serce sposób Zuzanna Łapicka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Na Wspólnej zamarli. Tragiczny wypadek, ikona serialu w śpiączce
  2. Świąteczne piosenki. TOP 20 HITÓW na święta, które musisz znać!
  3. Uczestnicy Rolnik szuka żony ujawnili kulisy. Nie ma już tajemnic
  4. „Staropolskie imię, które nadaliśmy naszej córce może zniszczyć jej życie”. Mają rację?
  5. To pogrzebie karierę Dody? Gwiazda przeżywa dramatyczne chwile
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News