Zuckerberg wywalił go z pracy. Dostał od niego radę dzięki której zarabia teraz miliony

Zuckerberg wywalił go z pracy. Dostał od niego radę dzięki której zarabia teraz miliony Źródło: Internet

Noah Kagan pracował przez 9 miesięcy w Facebooku i było to dla niego spełnienie marzeń. Rychło jednak okazało się, że marzenia przerodziły się w dramat. Mężczyzna został zwolniony i mocno skrytykowany. Otrzymał jednak radę dzięki której zaczął zarabiać miliony. 

Noah Kagan trafił do firmy Marka Zuckerberga, ale nie poradził sobie znakomicie. Wręcz przeciwnie. Po dziewięciu miesiącach musiał opuścić Facebooka, a przyczyną zwolnienia były słabe wyniki i wyciek informacji poufnych do mediów. Zuckerberg nie miał litości. Bez mrugnięcia okiem zwolnił pracownika.

Miliarder dał Noahowi pewną radę, która spowodowała, że podniósł się po klęsce i sam założył firmę, która teraz generuje mu miliony dolarów. Zuckerberg powiedział, by każdą, nawet najmniejszą decyzję poprzedzał pytaniem "w jaki sposób pomoże nam to rosnąć?". Jeśli odpowiedź nie przyjdzie natychmiast, idea nie ma sensu. Kazał koncentrować się na ciągłym wzroście poprzez podzielenie celów rocznych na miesiące i dni. Dzięki temu można monitorować realizację głównego celu.

Noah założył więc własną firmę o nazwie AppSumo, która zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży aplikacji i narzędzi programistycznych. W ofercie ma tylko najnowsze technologie. Prowizja firmy wynosi aż 50 procent!

źródło: Innpoland

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News