Tragedia. Zrozpaczeni fani Dody załamani. Przykre informacje

Tragedia. Zrozpaczeni fani Dody załamani. Przykre informacje Źródło: fot. Wikimedia Commons

Dorota "Doda" Rabczewska już od lat funkcjonuje w polskim show-biznesie z większymi i mniejszymi sukcesami. W ostatnich miesiącach znów zrobiło się o niej głośno w związku z jej zatrzymaniem przez policję. Teraz jednak media rozrywkowe stawiają na niej kreskę.

Doda funkcjonuje w pamięci Polaków przede wszystkim jako skandalistka. Wszyscy pamiętają jej głośne związki i jeszcze głośniejsze rozstania. Jest także wokalistką, chociaż już bardzo rzadko występuje na największych krajowych scenach. Świat rozrywki jest jednak nieubłagany. Jeśli nie robi się czegoś znaczącego, to po prostu się znika.

Doda się skończyła?

Z całą pewnością fani wokalistki wciąż w nią wierzą, uważając nieodmiennie, że "królowa jest tylko jedna". Media rozrywkowe nie są jednak tak pewne stabilnej pozycji popowej wokalistki. Ostatni powrót jej dawnego zespołu Virgin i wydanie przezeń nowej płyty przeszło w mediach niemal bez echa. Wokalistka ruszyła w trasę, jednak nie zawiesiła solowej kariery, co skutkuje pomieszaniem pojęć. Nie wiadomo, co obecnie Doda promuje bardziej - zespół czy siebie. Równocześnie nie koncertuje na największych polskich scenach, nie można jej zobaczyć na największych medialnych imprezach związanych z przemysłem fonograficznym w kraju. Pojawiły się także trudności z prawem związane z rozstaniem z byłym partnerem - Emilem Haidarem. Doda została zatrzymana przez policję i składała wyjaśnienia w sprawie o groźby, wymuszanie zeznań.

Nie skreślajcie jej od razu

Fani z pewnością nie pogodziliby się z całkowitym zniknięciem gwiazdy z show-biznesu. Równocześnie media plotkarskie zwracają uwagę na pewne szanse Dody, które mogą pomóc jej wydobyć się z fatalnej sytuacji wizerunkowej. Niedawno gwiazda pozowała dla magazynu "Viva" oraz udzieliła w nim wywiadu. Prócz tego artystka zagrała w filmie "Pitbul: Niebezpieczne kobiety", Patryka Vegi. Dziennikarze zajmujący się rozrywką stwierdzają, że jeśli Dorota Rabczewska zagrała tam dobrze i nie pójdzie do więzienia, to ma szansę jeszcze wybić się i znów trafić na top polskiego przemysłu rozrywkowego. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Doda wpadła w furię. Chciała pomóc rodzinie Mackiewicza, ale...
  2. Wojna na szczycie. Doda walcem ROZJEŻDŻA Piaska, a ten...
  3. Wstrząsające wyznanie Dody. Jest kompletnie załamana, bo...
Następny artykuł