Zrobili z policjantów idiotów i jako pierwsi weszli na pomnik smoleński

Zrobili z policjantów idiotów i jako pierwsi weszli na pomnik smoleński

Pomnik smoleński wzbudza ogromne kontrowersje. Od czasu postawienia monumentu rozpoczęła się gra, która zaciekawiła wielu internautów. Policjanci po raz kolejny zostali wykiwani.

Grupy policyjne często patrolują miejsce, w którym stoi Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej. Tym razem chwilowa nieuwaga mundurowych została wykorzystana przez chuliganów. Jeden z nich wdrapał się na szczyt schodów, które miały symbolizować pamięć o tragicznie zmarłych. Całe zajście zostało udokumentowane i wrzucone do sieci.

Pomnik smoleński zdobyty przez nieznanych chuliganów

Zdjęcie cieszy się ogromną popularnością. Nieznany mężczyzna ubrany w kaptur stoi na szczycie schodów, które według autora pomnika mają symbolizować przejście z tego świata w tamten. Internauci śmieją się, że doszło do pierwszego zdobycia szczytu smoleńskiego. W kwietniu na Facebooku powstało wydarzenie, które zapraszało do "wyścigu na szczyt pomnika smoleńskiego". Od tego czasu policja zaczęła uważnie monitorować teren. Jednak przez dłuższy czas nie pojawiały się niepokojące doniesienia. Moment nieuwagi został szybko wykorzystany. Można oficjalnie stwierdzić, że pojawił się pierwszy zdobywca szczytu smoleńskiego. - Kto pierwszy zdobędzie najsłynniejszy szczyt w kraju i okryje się chwałą - czytamy we wpisie na Facebooku. Takie słowa zachęcały młodych ludzi do podjęcia wyzwania. W końcu pojawił się śmiałek, który chciał spróbować swoich sił. Te działania nie mają jednak na celu oczerniania tragicznie zmarłych, lecz wyśmianie obecną władzę. Walka wokół całej sprawy rozpoczęła się od niechęci ze strony opozycji, która nie była przychylna temu projektowi. Cała budowa rozpoczęła się bez zezwolenia, co jeszcze bardziej umocniło antypatie przeciwników PiS-u. Przez wzajemną polityczną rywalizację doszło do tego, że pomnik stał się symbolem walki politycznej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sąd upokorzył wielką gwiazdę klanu! Najbardziej ucierpiały dzieci
  2. Dramat żony Wodeckiego. Nie radzi sobie z jego śmiercią
  3. Julia Wieniawa dodała zdjęcie bez makijażu. Fanów WRYŁO W ZIEMIĘ
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News