ZROBILI TO! Stoch miażdży, Polacy najlepsi

ZROBILI TO! Stoch miażdży, Polacy najlepsi Źródło:

Cała Polska szaleje! Kamil Stoch miażdży i po raz kolejny pokazuje prawdziwą klasę. Dzięki niemu Polacy wygrali konkurs drużynowy w Zakopanem. Najbardziej utytułowany polski skoczek sprawił, że nasza drużyna wzbiła się na wyżyny. Wszyscy mówią o tym, że dziś to Polacy są najlepsi.

Obiecująco zapowiadało się już po serii próbnej. W tej Kamil Stoch pokonał wszystkich konkurentów i skoczył najlepiej. Żeby tego było mało, reszta Polaków także wykazała się wygórowanymi umiejętnościami. Dzięki temu polska ekipa była najlepsza ze wszystkich. Polakom udało się zdobyć najwięcej punktów w drużynowej rozgrywce, dzięki czemu wzbili się na pierwsze miejsce. Na drugiej pozycji uplasowali się Niemcy, a podium zamknęli Norwegowie. Z kolei indywidualnie dominował Kamil Stoch. Polak zdobył 86,6 punktów skokiem na 137,5 metrów. Drugi był Richard Freitag, który skoczył na 133,5 metrów i zgarnął 79,2 punktów, a zaraz za nim uplasował się Norweg Marius Lindvik z wynikiem 77,2 punktów za skok na 132,5 metrów. ZOBACZ TAKŻE: Norbi od quizów PRZEGIĄŁ. "Oto czemu Kamil Stoch to straszna p*zda"

Stoch miażdży

Jak się później okazało, na tym jednak nie koniec. Kamil Stoch zaskoczył wszystkich. Dosłownie zmiażdżył przeciwników umożliwiając Polakom wygrać konkurs po pięknej serii skoków. Polak nie dał szans się prześcignąć i pokazał, kto jest w Zakopanem gospodarzem. Kolejny skok Kamila Stocha to również mistrzostwo! Komentarzy są zachwyceni! Widzowie oszaleli, tak samo jak sędziowie, wszyscy zgodnie przyznali mu same 19-stki i zachwycali się nad jego pięknym skokiem. Ostatni skok wprawił Polaków w prawdziwą euforię! Skoczył 141,5 metra i otrzymał 18, 17,5 i 19. W imponującym stylu pobił rekord. Jego wyczyn sprawił, że po raz kolejny jest noszony na rękach. Stoch udowodnił swoimi skokami, że bez wątpienia jest prawdziwym mistrzem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Przypominamy, że ostatnio przyznał to sam Adam Małysz. Legendarny skoczek narciarski stwierdził, że porównywanie go do Stocha jest nieadekwatne, gdyż młodszy kolega jest znacznie lepszy od niego. Małysz podkreślił szczerze, że nigdy nie osiągnął tak wiele, jak dotąd zrobił to Stoch. ZOBACZ TAKŻE: Klasa! Słowa Małysza o Stochu powalają na kolana źródło: wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News