Pod koniec 2015 roku internet „podbiła” dziewczyna, która oświadczyła całej sieci, że „naj*bane, dla beki” uprawiały seks z raperami z grupy Rae Sremmurd i są z tego dumne. W internecie zawrzało, ale dziewczyna zdobyła popularność. Znów pochwaliła się „osiągnięciem”. 

Dziewczyna od początku prezentowała się wulgarnie i obnażała się przed śledzącymi ją w mediach społecznościowych internautami. Pokazała, że tego typu zachowanie może w dzisiejszych czasach zagwarantować popularność. Oczywiście codziennie spływały na nią kolejne fale ostrej krytyki.

Jak widać do dziewczyny nic nie dotarło, ponieważ znów pochwaliła się w sieci kolejnym „osiągnięciem”. Wraz z koleżanką poinformowały na Instagramie, że ponownie uprawiały seks z raperami. Tym razem w Pradze.

Okazuje się, że Marta i jej koleżanka nadal chcą pozostać sławne. Kilka godzin temu pochwaliły się na Instagramie, że znowu uprawiały seks z raperami. Tym razem w Pradze. Internauci ponownie są zażenowani.

– No tak ogólnie bierzemy łychę i idziemy koczować pod autokar.  Ponieważ kurwa muszę dostać swój telefon, ja pierdolę. Nie mam telefonu. Zajebali mi kurwa telefon. Nie mam telefonu, mój telefon został w autokarze Rae Sremmurd. (…) Ogólnie powiedział, że nie pamięta tego. Powiedziałam: ok, ok, bitch. Posłuchajcie jeszcze tego. Kiedy ciągnęłam kiełbasę Swae Lee, ciągnęłam mu rok temu, tak, i mówię do niego: Do you remember me? I suck your dick in Warsaw, jeeej. No i co, musiałam oddać torebkę i telefon. (…) No i posłuchajcie, skończyłam ciągnąć i wyszłam z tego autokaru i co kurwa? I nie ma telefonu.

– Kiedy skończył się koncert, stwierdziłam, że Martusia idzie pod busa no i wyhaczyłam tego Bobo Swae, nie wiem kurwa kto to jest, ale stwierdziłam, że, dobra, idę z nim. (…) Heloł kotełki, pragnę powiedzieć, że odzyskałam telefon i w ogóle było super potem. No i ogólnie, jestem z siebie dumna. Zajebiście mnie wyruchali. Kochani, możecie być ze mnie dumni, znowu dałam dupy!

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.