Zrób to sam Adam Słodowy
YouTube Castorama Polska
Joanna Szwalikowska - 10 Listopada 2020

Czy wy też zawsze z wypiekami czekaliście na każdy kolejny odcinek programu Adama Słodowego?

"Zrób to sam" był kultowym programem telewizyjnym o tematyce DIY. Telewizja Polska emitowała go przez aż 24 lata. Prowadzącym był Adam Słodowy, którego widzowie pokochali.

"Zrób to sam" był kultowym programem telewizyjnym, który zajmował się tematyką DIY. Emitowano go w latach 1959-1983 na antenie Telewizji Polskiej. Każdy z odcinków cieszył się ogromną popularnością. Czy wy również nie mogliście się doczekać emisji tego programu?

Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu PolakówMamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu PolakówCzytaj dalej

Widzowie pokochali program "Zrób to sam". Interesująca okazała się zarówno sama jego tematyka, jak i również wspaniały prowadzący, jakim był Adam Słodowy. Zmarł on 10 grudnia 2019 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Program już od pierwszego odcinka stał się ogromnym hitem. Każda kolejna emisja przyciągała przed ekrany miliony widzów, którzy z zapartym tchem oglądały poczynania prowadzącego, a także chętnie próbowali odtworzyć jego pomysły w domowym zaciszu.

Program "Zrób to sam" był częścią czwartkowego "Ekranu z bratkiem", a potem niedzielnego "Teleranka". Pierwszy odcinek był instrukcją stworzenia drewnianego karmnika dla ptaków. Charyzmatyczny i uwielbiany prowadzący był w stanie stworzyć prawdziwe cuda z rzeczy, które każdy posiadał w swoim domu.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Nie żyje wybitny polski aktor. Zagrał słynną rolę w "Vabanku"

2. Piotr Bałtroczyk o Edycie Górniak: ”Ma jedno tylko dziecko, co daje nadzieję, że geny galopującej głupoty i infantylizmu jednak obumrą”

3. Najczęstszy objaw Covid-19. Ma go nawet 70% zakażonych, bardzo przykre

"Zrób to sam" zapewne nie cieszyłoby się tak ogromną popularnością, gdyby nie nieoceniony Adam Słodowy. Prezenter cieszył się w tamtym czasie ogromną popularnością. Pamiętacie go oraz program? Również z zapartym tchem oczekiwaliście na kolejny odcinek?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ranny szczeniak leżał wśród sterty śmieci. Reakcja przechodniów jest porażająca, aż brakuje słów
  2. Narzeczona Artura Szpilki całkiem nago. Pikantne zdjęcie, tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Koniec marzeń o powrocie na Księżyc? Joe Biden ma inne priorytety
  7. "Modę na sukces" pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News