ZPO#51: Wykrzywił koledze nogę kopnięciem. Kopnął go po raz kolejny, by ją nastawić (video)

ZPO#51: Wykrzywił koledze nogę kopnięciem. Kopnął go po raz kolejny, by ją nastawić (video) Źródło: źródło: youtube.com

51. odsłona serii "Z Przymrużeniem Oka". Nikt z widzów nie spodziewał się takiego finału tego szkolenia. Dwóch kolegów prezentowało bowiem, jak prawidłowo wykonać low-kicka (niskie kopnięcie). Kiedy jednemu z nich kolano wygięło się w drugą stronę po kopnięciu, drugi postanowił nastawić nogę... kolejnym kopniakiem.

Zdarzenie miało miejsce na siłowni, gdzie dwóch mężczyzn - prawdopodobnie znajomych - prezentowało jak poprawnie wykonać low-kicka. Jeden z nich miał zaprezentować kopnięcie na drugim, czarnoskórym koledze. Omówił najpierw technikę i miejsce, w które należy wykonać kopnięcie tak, by było najbardziej efektywne.

Następnie mężczyzna odliczył do trzech i kopnął kolegę, który miał przyjąć cios. Uderzenie wygięło nogę czarnoskórego w drugą stronę. Wtedy wśród widzów podniosły się krzyki. Ludzie byli zaskoczeni tak drastycznym obrotem sprawy.

Jeszcze bardziej byli zdziwieni, kiedy okazało się, że "fachowiec od kopnięć" chce nastawić nogę poszkodowanemu drugim low-kickiem - tym razem od tyłu. Jego uderzenie okazało się skuteczne - noga czarnoskórego od razu wróciła bowiem na swoje miejsce.

Choć wydarzenie wyglądało groźne, było najprawdopodobniej fejkiem. Koledzy chcieli najwyraźniej zrobić sobie żarty z widzów, którym prezentowali jak wykonać low-kicka. Można tak sądzić, po śmiechach dwóch trenerów, dla których cała sytuacja wydała się zdecydowanie zabawna.

https://www.youtube.com/watch?v=Zy0WtHA8y7c Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:
źródło: youtube.com pt Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu