ZPO#49: Walka sklepikarza z pijanym klientem przy muzyce z Gwiezdnych Wojen podbija sieć (video)

ZPO#49: Walka sklepikarza z pijanym klientem przy muzyce z Gwiezdnych Wojen podbija sieć (video) Źródło: źródło: youtube,com

Kilka dni temu w Augustowie (woj. podlaskie) jeden ze sklepikarzy starł się z pijanym klientem. Całe zajście zostało nagrane i okraszone muzyką z Gwiezdnych Wojen. Po czterech dniach w sieci materiał obejrzano już ponad 50 tys. razy.

Wideo zaczyna się sceną, która ukazuje krzyczących na siebie mężczyzn. Jednym z nich jest właściciel lokalnego sklepu, drugim - pijany i nachalny klient. Pada kilka przekleństw - "idź no, ku*wa, stąd" i "spie*dalaj". Mężczyźni szybko przechodzą jednak od słów do czynów, kiedy podchmielony klient łapie za wiosło stojące na wystawie.

Właściciel sklepu odpiera niecelne ataki klienta dzierżonym kijem od mopa. Kiedy jednak agresor uderza mężczyznę wiosłem, ten przechodzi do ofensywy. Po kilku szybkich uderzeniach wyrywa pijanemu klientowi z rąk wiosło, a ten upada. Z powodu nietrzeźwości ma problemy z wstaniem. Wtedy też słyszymy motyw przewodni z Gwiezdnych Wojen.

Kiedy klient w końcu zrywa się na nogi, zauważa kamerę. Patrzy się przez chwilę w jej obiektyw i decyduje na krok, który ma go rozsławić. Próbuje bowiem kopnięciem z półobrotu powalić właściciela. Chybia jednak, a chwilę później obaj panowie leżą na ziemi. Sklepikarzowi udaje się jednak wydostać z parteru i przepędzić pijanego klienta.

https://www.youtube.com/watch?v=k0i3ZxBUvcA POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! źródło: youtube.pl pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News