Artykuł z serii „Z Przymrużeniem Oka”. Poruszane tematy są prawdziwe, ale mniej poważne niż reszta artykułów na Pikio. 

Odkryto wstydliwe schorzenie Adolfa Hitlera. Jak wynika z analizy raportu medycznego przywódcy III Rzeszy, miał problem z małym i zdeformowanym penisem – podaje „Daily Star”.

Wcześniej, znane już były fakty dotyczące problemu Adolfa Hitlera z jądrami. Bazując na wynikach badań z 1923 roku, kiedy to Austriak został aresztowany i umieszczony w więzieniu w Landesburgu, ustalono, że cierpiał na wnętrostwo. Jest to wada rozwojowa, która polega na niewłaściwym umieszczeniu jednego lub obu  jąder w jamie brzusznej. W przypadku późniejszego przywódcy III Rzeszy, chodziło o jedno jądro. Schorzenie może powodować raka i bezpłodność, choć według części historyków, Hitler miał dziecko z 16-letnią Francuzką, które potem walczyło z nazistami.

Jak się okazuje, wnętrostwo nie było jedynym problemem Adolfa Hitlera związanym z organami rozrodczymi. Przywódca nazistów cierpiał także na spodziectwo, co oznaczało, iż jego penis był malutki i zdeformowany.

Owe wstydliwe schorzenia miały być jedną z przyczyn nastawienia Hitlera do świata i pośrednio mogły pomóc mu zachować zapał w walce o poparcie Niemców. Problemy z oddawaniem moczu i seksem, miały jednak poważnie wpłynąć na jego psychikę. Przywódca III Rzeszy pragnął, by sekret nigdy nie wyszedł na jaw.

– Wiedział, że ma dwie formy nieprawidłowości swoich narządów: brak jednego jądra i rzadkie schorzenie o nazwie spodziectwo – wrodzoną wadę cewki moczowej i prącia – piszą historycy Jonathan Mayo i Emma Craigie w „Hitler’s Last Day: Minute by Minute”.

źródło: Daily Star, se.pl

...

Zobacz również