W piątek na ulicy Mickiewicza w Szczecinie doszło do naprawdę tragicznego zdarzenia. Mężczyzna na rowerze wjechał w 5-letniego chłopca, który spacerował z prababcią, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz ojciec dziecka szuka sprawcy, aby mógł on zostać odpowiednio ukarany, a pomagają mu w tym tysiące internautów.

Apel, który opublikował na Facebooku Maciej Monkiewicz, jest niezwykle wymowny. Widać, że autor napisał go w ogromnych, w pełni uzasadnionych emocjach. Jego 5-letni syn został bowiem potrącony przez rowerzystę, który nie udzielił mu żadnej pomocy. Zamiast tego zostawił z 80-letnią prababcią i zniknął z miejsca zdarzenia.

Wiadomo, że mężczyzna odpowiedzialny za wypadek miał na sobie granatową kurtkę i kask. Każdy, kto mógł być świadkiem tragicznych zdarzeń, jest proszony przez policję o szybki kontakt. Nawet informacje, które zdają się nieważne lub niepotrzebne mogą bowiem przyczynić się do zidentyfikowania sprawcy.

Oto głośny apel ojca, który chce jak najszybciej odnaleźć sprawcę cierpień swojego dziecka, udostępniony przez tysiące internautów:

Fot. Facebook

...

Zobacz również