Całą rodziną poszli do zoo. Chwilę potem na ich oczach rozegrał się dramat, jedna osoba nie żyje

Całą rodziną poszli do zoo. Chwilę potem na ich oczach rozegrał się dramat, jedna osoba nie żyje Źródło: mvdsande/ Pixabay

Wycieczka do zoo zakończyła się tragicznie. Nikt nie mógł przewidzieć, że na oczach odwiedzających rodzin z dziećmi i pracowników dojdzie do ogromnej tragedii. Ciężko uwierzyć w to, co się stało. W dramatycznych okolicznościach zmarła jedna z pracownic ogrodu zoologicznego.

W szwajcarskim zoo w Zurychu doszło do dramatycznych wydarzeń, podczas których zmarła jedna z pracownic ogrodu zoologicznego. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie. 

Przerażające zdarzenie w zoo w Zurychu

Zwiedzający w zoo w Zurychu w Szwajcarii rozkoszowali się słonecznym dniem i towarzystwem zwierząt. Niestety, na ich oczach doszło do ogromnej tragedii, o której natychmiast poinformowali pracowników ogrodu zoologicznego. Pomoc przyszła jednak za późno, by dało się uratować jedną z pracownic. Kobieta zmarła na miejscu. 

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez agencję Reuters, w sobotę 4 lipca w zoo Zurychu zaatakowana została 55-letnia pracownica. Kobieta stała się celem ataku samicy tygrysa syberyjskiego Iriny. Zwierzę zadało opiekunce rozległe rany. Pracownicy, którzy przybiegli na wybieg, na którym przebywała pogryziona kobieta, próbowali odpędzić zwierzę do zagrody i ratować 55-latkę. Pomimo natychmiastowej resuscytacji, kobieta nie przeżyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdarzenie w zoo. Policja prowadzi dochodzenie 

Pracownicy zoo, którzy opiekują się Iriną, nie wiedzą, dlaczego zaatakowała opiekunkę. Samica tygrysa syberyjskiego nigdy nie była wobec nich agresywna. Zwierzę pojawiło się w zoo w Zurychu kilka lat temu i zostało tam przeniesione z zoo w Odense w Danii.

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę obiegła tragiczna informacja. Nie żyje wspaniały polski aktor
2. Plastik wykryty w popularnych produktach spożywczych. Podjęto decyzję o wycofaniu ich ze sklepów

W sprawie ataku tygrysicy i śmierci pracownicy prowadzone jest postępowanie. Pracownicy zoo i świadkowie, którzy widzieli na własne oczy zdarzenie, a także udzielali pomocy zmarłej koleżance z pracy, mają możliwość skorzystania z pomocy psychologicznej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  2. Wielki sukces Igi Świątek. Polka była bezlitosna w trakcie turnieju, prawdziwa dominacja i wielkie zwycięstwo
  3. Nie żyje już 6 osób. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa alarmuje i apeluje o ostrożność
  4. Porażające sceny w Tatrach, turyści są oburzeni. Podobnej sytuacji nie było od bardzo dawna
  5. Na zdjęciu jest kot, ale tylko 1 na 20 osób jest na tyle spostrzegawcza by go zauważyć. Reszta nie ma szans
  6. Samolot z powodu awarii nagle wylądował w południowej Polsce. Uszkodził prywatną posesję, służby ustalają przyczynę

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News