Żony gwiazd disco polo żyją jak w bajce. Jak w rodzinie królewskiej

Żony gwiazd disco polo żyją jak w bajce. Jak w rodzinie królewskiej Źródło: youtube.com/discopololajf

Zespołów disco polo jest naprawdę dużo. Jednak tylko nieliczne mogą cieszyć się ogromną popularnością. Celebryci związani z tymi grupami to ważne postacie w showbiznesie. Niewiele mówi się o ich życiowych partnerkach. Popularność, a co za tym idzie pieniądze, które zarabiają ich mężowie sprawia, że kobiety żyją jak w bajce!

Disco polo ma w Polsce grono wiernych fanów, które stale się powiększa. Powstają telewizje, które skupione są tylko wokół nowej subkultury. Radia zarabiają krocie z odtwarzania popularnych utworów. Również gwiazdy nie narzekają na stan konta. Za jeden koncert niektórzy biorą 30 tys. zł. Takich koncertów są w stanie zagrać nawet ponad sto w roku. Zdecydowanie wpływa to na standard życia. Mieszkają w luksusowych domach, wyjeżdżają na ekskluzywne wakacje i kupują drogie samochody. Od czasu do czasu też sprezentują żonom drogie ubrania czy biżuterię. To sprawia, że te czują się jak prawdziwe księżniczki.

Jak żyją żony gwiazd disco polo?

Okazuje się, że niektóre gwiazdy nie przepadają za hulaszczym trybem życia. Zdecydowanie wolą spokojnie spędzać wolny czas. Najchętniej u boku ukochanej w domu. To nie oznacza, że ich życie jest nudne. Bartek Padyasek (znany szerzej jako "D-Bomb") uwielbia od czasu do czasu zabrać swoją partnerkę na zakupy. Chętnie wówczas obdarowuje wybrankę nową biżuterią. Jego żona również potrafi go zaskoczyć. Ostatnio zabrała go na egzotyczną wycieczkę. Stało się to całkowicie znienacka. Artysta nie spodziewał się takiej niespodzianki podczas dnia swoich urodzin. Po prostu został przez Edytę wepchnięty do samolotu. Do samego końca podróży nie zdawał sobie sprawy, gdzie tak naprawdę wyląduje. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sławomir Świerzyński również prowadzi iście luksusowe życie. Razem ze swoją małżonką Renatą (którą poznał, gdy ta miała zaledwie czternaście lat) prowadzi ogromne gospodarstwo w Woli Łęckiej. Co jakiś czas fani nagrywają go, gdy odlatuje helikopterem. Oprócz tego muzyk jest w posiadaniu jachtu, którym podróżuje z towarzyszką życia.

Zenek Martyniuk również dba o żonę

Nie można nie wspomnieć o Zenku Martyniuku, który z żoną jest od 30 lat. Nadal uwielbia sprawiać jej przyjemność drobnymi upominkami: - Kocham rozpieszczać moją Danusię. Żona uwielbia kwiaty i przynoszę jej je przez cały rok. Więc od stycznia do grudnia są u nas w wazonach świeże kwiaty. Do tego kupuję jej bransoletki i zmysłowe perfumy. Lubię też zaskoczyć ją jakimś niecodziennym drobiazgiem. Zawsze zabieram ją też ze sobą w trasę po Stanach Zjednoczonych, bo Danusia uwielbia podróże - zdradza dla "Faktu".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzień Przytulania " 31 stycznia. Jak go świętować ze swoją połówką?
  2. Rafał Bryndal wzruszająco pożegnał zmarłą żonę
  3. Wychudzona Celine Dion jeszcze nigdy tak nie wyglądała. Zabrała głos ws. swojego stanu
  4. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  5. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
    Następny artykuł