Żona Zenka Martyniuka ujawnia kolejne fakty o synu. Szokujące słowa

Żona Zenka Martyniuka ujawnia kolejne fakty o synu. Szokujące słowa Źródło: Screen YouTube

Żona Zenka Martyniuka na pewno nie może przeboleć ostatniej sytuacji związanej z jej dzieckiem oraz jego partnerką. To trudna sytuacja dla rodziny, a już cała Polska o niej mówi. Matka ujawnia kolejne fakty o synu. Padają szokujące słowa o Danielu.

Żona Zenka Martyniuka martwi się o swojego syna. Wraz z mężem Zenkiem Martyniukiem nie dowierzają w to, co on wyprawia. Już cała Polska wie, co się dzieje w ich rodzinie i wstyd im jest, że przez ich syna cierpi niewinna dziewczyna. Dramat, jaki się tam rozgrywa jest idealnym tematem dla wszystkich mediów w kraju.

To nie pierwszy raz Daniela

Wszyscy już doskonale wiedzą, że przed samym sylwestrem Daniel M. nie chciał wpuścić swojej żony do domu. Zaczęła się awantura i została na miejsce wezwana policja. Funkcjonariusze zatrzymali syna Zenka Martyniuka między innymi za to, że ponownie posiadał przy sobie narkotyki. Wcześniej został już za to skazany. Żona Zenka Martyniuka, sam Zenek oraz wszyscy fani liczyli na to, że Daniel będzie skruszony całą tą sytuacją i posypie głowę popiołem. W końcu narobił wstydu nie tylko sobie oraz żonie, ale również całej rodzinie. Ten jednak zachował się zupełnie odwrotnie. Najpierw opublikował wręcz kuriozalne oświadczenie, gdzie powiedział, że jego żona jest nimfomanką, a później najzwyczajniej w świecie uciekł.

Żona Zenka Martyniuka mówi, gdzie jest jej syn

Matka Daniela rozkłada ręce. Wraz z mężem chcieliby mu pomóc, ale jeżeli sam nie będzie chciał, to oni niestety nic nie mogą zrobić. Fakt rozmawiał z nią i chciał się dowiedzieć, gdzie teraz przebywa ich syn. Żona Zenka Martyniuka mówi: - Coś wspominał o wyjeździe do Warszawy. Syn jest dorosły i podejmuje własne decyzje. W ostatnich dniach mamy z nim rzadki kontakt - mówi załamana matka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Więcej na temat jego ucieczki mówi przyjaciel rodziny, który zdradził cel podróży Daniela do Warszawy: - Syn Martuniuka uciekł z tej swojej wsi do Warszawy. Postanowił korzystać z życia w stolicy i uciec od rodziny oraz problemów. Podobno ulokował się gdzieś na Mokotowie, ale nikt dokładnie nie wie gdzie, bo zależy mu na dyskrecji - powiedział Pudelkowi informator.

Fani Martyniuka o Danielu

Fani piszą, że tak mężczyzna się nie zachowuje. Powinien przeprosić swoją żonę i być przy niej, gdyż oczekują wspólnego dziecka. Ten jednak uciekł. Być może chce w spokoju przemyśleć całą sytuację i zastanowić się, co dalej. Redakcja Pikio.pl życzy całej rodzinie jak najlepiej. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Prawią was w osłupienie!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Znana gwiazda już nie wróci do Polski. Woli pracę jako kelnerka
  4. Edyta Górniak w żałobie. Tragiczny wpis piosenkarki
  5. Cezary Pazura gorzko o rodzicielstwie. Wciąż nie pogodził się z przeszłością?
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News