Siostra żony syna Zenka Martyniuka wkracza do akcji! To już przechodzi ludzkie pojęcie

Siostra żony syna Zenka Martyniuka wkracza do akcji! To już przechodzi ludzkie pojęcie Źródło:

Żona Zenka Martyniuka niedawno zabrała głos w sprawie małżeńskich problemów swego syna oraz ciemnej strony jego charakteru. Teraz do akcji wkracza siostra Eweliny Martyniuk. To, co się dzieje, przechodzi już ludzkie pojęcie.

Żona Zenka Martyniuka zdecydowała się w ostatnim czasie skomentować ogromny skandal, który rozpętał się po awanturze w domu swego syna, Daniela. Młody mężczyzna nie chciał najpewniej wpuścić do środka ciężarnej żony, a cała awantura zakończyła się interwencją policji wezwanej ponoć przez panią Danutę.

Żona Zenka Martyniuka szczerze o swoim synu

Życiowa partnerka gwiazdora disco polo przyznała, że Daniel był wychowywany w bardzo niekonsekwentny sposób. Być może to właśnie ta kwestia dziś prowokuje u niego naprawdę zaskakujące, nieodpowiedzialne wybryki. - Kiedy Daniel był młodszy i czegoś mu zabroniłam lub zrobiłam nie po jego myśli, natychmiast łapał za słuchawkę i dzwonił do Zenka, żeby naskarżyć. Wiedział, że ojciec we wszystkim mu pobłaża - wyznała szczerze pani Danuta w wywiadzie dla "Super Expressu".

Siostra Eweliny wkracza do akcji i szokuje

Co zaskakujące, sprawę zdecydowała się ostatecznie skomentować także siostra Eweliny Martyniuk. Kobieta ujawniła w rozmowie z Wirtualną Polską, że nowe profile żony Daniela M. na portalach społecznościowych, które niespodziewanie powstały po rozpętaniu się medialnej afery, wcale nie są przez nią prowadzone. Niestety, wygląda więc na to, że ktoś inny po prostu się za nią podaje. - Wszystkie konta, które pojawiają się w mediach społecznościowych, nie należą do Eweliny. Ktoś chce wykorzystać sytuację i żeruje na tym, co się dzieje w jej życiu. Prawnicy już zajmują się całą sprawą, a osoby podszywające się pod moją siostrę poniosą konsekwencje - stwierdziła stanowczo Klaudia Golczyńska, nie ukrywając złości prowokowanej przykrą sytuacją siostry.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Chociaż wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Daniela M. oraz jego partnerki na dobre się zakończyło, ojciec młodego mężczyzny ma nadzieję na to, że będzie mógł regularnie widywać wnuczkę. W swoim domu przygotował już ponoć nawet pokój dla dziewczynki, aby miała wszystko, czego będzie potrzebowała. Fani Zenka Martyniuka są jednak wyraźnie zbulwersowani oraz zasmuceni całą sytuacją. Jak zaznaczają w komentarzach na portalach społecznościowych, fakt, iż ktoś podszywa się pod Ewelinę, przekracza ludzkie pojęcie, a zachowanie M. jest po prostu karygodne.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Z Dawidem Kwiatkowskim jest bardzo źle. Potrzebuje pomocy specjalisty
  2. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  3. Szokujące słowa księdza o związku syna Martyniuka. Każe jego żonie cierpieć?
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Gwiazda „M jak Miłość” szczera do bólu. Fani nie mogą uwierzyć
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News