Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci

Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci Źródło: Screenshot z youtube.com/TVPVOD

Żona Zenka Martyniuka w ostatnim czasie nie ma lekko. Jest bardzo zaniepokojona tym, co dzieje się w życiu jej syna, który w ostatnim czasie otrzymał nawet poważny wyrok sądu. Żeby tego było mało - Danuta Martyniuk została "bezczelnie oszukana". To naprawdę niepokojące.

Żona Zenka Martyniuka przeżywa bardzo trudny czas. Musi nieustannie mierzyć się z problemami, jakie przynosi jej życie. W szczególności dotyczą one jej syna - Daniela M., który, według medialnych informacji ostatni raz widział swoją własną córeczkę Laurę tuż po porodzie. Od tamtego czasu nie uczestniczy w jej życiu.

Danuta Martyniuk niedawno udzieliła wywiadu dla portalu "Na Żywo", w którym to zasugerowała, że jej syn nie umie przewinąć pieluchy, bo jeszcze tego nie robił. Okazało się, że słowa te, według samej Danuty Martyniuk nigdy nie padły, a cały artykuł, który ukazał się w serwisie "Na Żywo" jest nieprawdą. Rozzłoszczona opowiedziała o tym na Instagramie swojego syna.

Żona Zenka Martyniuka wściekła na redaktorkę z "Na Żywo"

Wszystko rozpoczęło się od wywiadu, jakiego to udzielić miała niedawno Danuta Martyniuk dla portalu "Na Żywo". Ponoć słowa, które ostatecznie mogliśmy przeczytać, tak naprawdę nigdy nie padły z ust mamy Daniela M.

 - Ewelina codziennie przysyła jemu i nam zdjęcia malutkiej. (...) Nie wiem, czy będzie miał odwagę przewinąć niemowlę i zająć się nim, ale może z czasem do tego dojrzeje - rzekomo miała powiedzieć w wywiadzie udzielonym dla "Na Żywo" Danuta Martyniuk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Powyższym słowom mama Daniela M. zaprzeczyła. Zrobiła to na zamieszczonym przez syna materialne na Instagramie, gdzie stwierdziła, że zmanipulowano ją i oszukano.

 - Cześć, chcielibyśmy razem z mamą Wam coś powiedzieć na temat tego, co pisze teraz "Pudelek", że ja nie potrafię przewinąć dziecka. (...) Nie, nic takiego moja mama nie mówiła. Mamo, możesz powiedzieć coś na ten temat? - rozpoczyna film Daniel M.

Wściekła Danuta Martyniuk odpowiada.

 - Absolutnie nic nie mówiłam, redaktorka z "Na Żywo" mnie oszukała. (...) Powiedziała, że będzie ciepły wywiad, a ona bezczelnie mnie okłamała. Tyle. - z wyraźną złością oznajmia Danuta Martyniuk.

Ostatecznie całą sytuację podsumował na koniec Daniel M.

- Tak jak wszystkie inne gazety, oszukujecie przez cały czas. Wymyślacie historie - grzmiał wyraźnie poddenerwowany zaistniałą sytuacją.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News