Justyna Żyła wyrzuciła Piotra z domu. Kobieta przerwała w końcu milczenie i dała upust swoim emocjom poprzez bardzo kontrowersyjne wpisy. Gdzie teraz mieszka Piotr Żyła? 

Kilka dni temu poinformowaliśmy o bardzo złej sytuacji w małżeństwie Piotra i Justyny Żyły. Z mediów docierały do nas pogłoski o kompletnym rozpadzie ich pożycia.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła już wie jak zniszczyć męża. Jego dzieci czeka piekło

Justyna Żyła opowiedziała, dlaczego wyrzuciła męża z domu

Dzień później żona wybitnego skoczka narciarskiego potwierdziła prawdziwość doniesień dziennikarzy przez bardzo emocjonalne wpisy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Justyna poinformowała, że wyrzuciła Piotra z domu po tym, jak „uprzejmie raczył ją poinformować, że ma kochankę”. Na ukochanym przez Polaków „Wiewiórze” zaczęto wieszać psy.

Wielu internautów jest zdania, że Piotrkowi „sodówa uderzyła do głowy” i dlatego postanowił zostawić żonę i dzieci, i oddać się uciechom wraz z nową partnerką.

ZOBACZ TAKŻE: Żyła przegiął. Na rozstanie wybrał najgorszy dzień w roku

Gdzie mieszka teraz Piotr Żyła?

Piotrek został wyrzucony ze swojego domu w Wólce Kobyle, gdzie mieszkał z całą rodziną. Z mediów docierają do nas informacje, że pomieszkuje teraz z kochanką w Katowicach.

Choć para przez wiele miesięcy próbowała dojść do porozumienia i dogadać się ze względu na dobro dzieci, to najwyraźniej nie uda im się już odnowić relacji, skoro Piotr uwił sobie już gniazdko z inną kobietą.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Żyły znowu atakuje! Ujawnia jak krzywdził dzieci

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!


14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy