Żona porzuciła męża
Pexels/JOHNY REBEL
Mariusz Wiącek - 9 Kwietnia 2019

Miłość jak z filmów Disneya? "Porzuciłam męża, bo zakochałam się w bezdomnym"

Żona pewnego mężczyzny jedną decyzją zaważyła o całym ich długoletnim życiu. Sytuacja, która miała miejsce w Wielkiej Brytanii budzi niezwykle liczne dyskusje, a internauci wprost nie mogła uwierzyć, że taka sytuacja naprawdę miała miejsce.

Żona mieszkająca z wybrankiem swojego serca od wielu lat nagle zmieniła zdanie. Może wydawać się to kuriozalne, lecz kobieta postanowiła pod wpływem nagłego impulsu zostawić całą swoją rodzinę. Wydarzenie wstrząsnęło Wielką Brytanią, a internauci nie potrafią zrozumieć, dlaczego kobieta jest dumna ze swojego czynu i tak mocno chwali się nim w mediach społecznościowych.

Louise Morecombe, 35-letnia mieszkanka brytyjskiego miasta Swindon miała bardzo dużą chęć pomagania osobom bezdomnym. Jednak skądinąd słuszna intencja wkrótce przerodziła się w prawdziwą paranoję, gdy kobieta pewnego dnia postanowiła zrobić coś zdumiewającego. Pomagając bezdomnemu Stuartowi postanowiła z nim zamieszkać... porzucając męża i piątkę dzieci. Historia zaiste jak z bajki Walta Disneya.

Roksana Węgiel przekroczyła granice?14-letnia Roksana Węgiel przekroczyła granice? Takiej burzy w sieci dawno nie byłoCzytaj dalej

Żona opuściła męża dla bezdomnego

Louise od dawna miała wielka potrzebę pomagania innym. W 2017 roku założyła nawet grupę, ukierunkowaną na pomoc osób pozbawionym miejsca zamieszkania. Grupa zajmowała się przemierzaniem miasta i odnajdywaniem osób bezdomnych, aby zaoferować im pomoc.

- Spotkałam Stuarta w mroźną noc w listopadzie, kiedy spał na parkingu. Był śmierdzący, miał matowe, brudne włosy (...) Obcięłam mu włosy i pomogłam mu szukać pracy, a stąd rozkwitła miłość. Teraz nie możemy się doczeka ślubu w ciągu najbliższych kilku lat - powiedziała Louise, cytowana przez portal "The Sun".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

barbara kurdej-szatanBarbara Kurdej-Szatan przeszła osobisty dramat. Jej choroba może dotknąć każdegoCzytaj dalej

Jak wspomina, jego jedynym dobytkiem był materac i kilka bardzo brudnych koców. Zrobiło jej się go żal. Gdy spotkała Stuarta po raz pierwszy od razu jej się spodobał, pomimo stanu w jakim się znajdował. Nocował na parkingu, nieopodal jej domu. Zdawał się być jedynie zwykłym, brudnym i uzależnionym od narkotyków bezdomnym. Jednak ona widziała w nim delikatną duszę.

W końcu uświadomiła sobie, że pokochała tego człowieka. Wkrótce zaczęli się spotykać, a Louise poinformowała męża, który w przeszłości dopuścił się zdrady, że od niego odchodzi. Teraz czuje się szczęśliwa, a już wkrótce poślubi swojego wybranka, który dzięki niej znalazł całkowicie nowe życie. Życie, którego nawet się nie spodziewał w najśmielszych snach. Na własnej skórze doświadczył historii rodem z filmów Disneya.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Filip Gurłacz musiał odejść z „M jak Miłość” za karę! Co się stało?
  2. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

Danuta StenkaIle lat ma Danuta Stenka? Jej uroda zachwyca wszystkichCzytaj dalej

źródło: The Sun

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News