Żona Wiśniewskiego zostanie uczestniczką show TVN. Trudno uwierzyć, kogo zaprosiła na towarzysza

Żona Wiśniewskiego zostanie uczestniczką show TVN. Trudno uwierzyć, kogo zaprosiła na towarzysza Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Żona Wiśniewskiego już tej jesieni zaistnieje w programie TVN, gdzie będzie musiała sobie poradzić w ekstremalnych warunkach. Na szczęście zaprosiła do towarzyszenia sobie przy boku mężczyznę, który od dłuższego czasu jest dla niej prawdziwą ostoją.

Żona Wiśniewskiego weźmie udział w show TVN, które może pochwalić się sporą oglądalnością - chodzi o program "Ameryka Express". Stacja szykuje się do nakręcenia 4. edycji, której akcja będzie rozgrywać się podobnie jak w 3., w Ameryce Południowej. To, że Dominika Tajner poleci tam wraz z innymi 15 osobami jest więcej niż pewne.

Żona Wiśniewskiego z mężczyzną u boku? Poznała go w "Tańcu z gwiazdami"

U jej boku pojawi się Daniel Kuczaj, który poznał bliżej Dominikę na nagraniach "Tańca z gwiazdami". Oboje od początku chętnie ze sobą pozowali do zdjęć, a Qczaj zarażał ją pozytywną energią i śmiechem. Wytworzyła się między nimi prawdziwa więź, do tego stopnia, że gdy Michał Wiśniewski ogłosił rozwód z Dominiką Tajner, to Daniel cały czas był przy niej i ją wspierał. To nie wszystko.

2 maja, gdy Maksymilian, syn Tajner trafił do szpitala, również mogła liczyć na sportowca. Mężczyzna również nie kryje, że był w tym czasie przy niej.

- Ona ma teraz bardzo ciężki okres w życiu, natomiast ona jest tak silna, tak mocna i tak niesamowita, że sobie z tym wszystkim poradzi. Widzieliśmy się kilka dni temu i naprawdę świetnie sobie radzi - mówił Qczaj z początkiem maja.

Nie tylko Dominika Tajner i Qczaj, ale i Żyła?

Na 100% wiadomo, że ta para zajmie miejsca w samolocie do Ameryki Południowej. Ponoć Dominika nie wahała się ani chwili - wie, że przy Danielu otrzyma potrzebne wsparcie, a jego pozytywne spojrzenie na wszystko nie pozwoli jej ani przez chwilę zwątpić w rywalizacji z innymi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dominika uwielbia ekstremalne przygody. Potrzebowała kogoś, kto tak jak ona, nie boi się wyzwań, ma poczucie humoru i świetną formę. Dlatego zaprosiła Qczaja, z którym zaprzyjaźniła się w 'Tańcu z gwiazdami" - zdradziła dziennikarzom znajoma Tajner.

Będą jedną z ośmiu par. Kto z nimi wystąpi? Tego na razie nie wiadomo. Podobno zapytania zostały wystosowane między innymi do Justyny Żyły - czy skorzysta? Chcąca mieć swoje 5 minut w mediach nowa celebrytka z pewnością wynegocjuje dla siebie lukratywną umowę. Mówi się jeszcze o udziale Adama Małysza. Wszystko okaże się jesienią.

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Dantejskie sceny w Lidlu. Ludzie oszaleli, zdjęcie ze sklepu wprawi was w osłupienie
  4. Jackowski twierdzi, że Polska będzie musiała spłacać ogromne pieniądze. Jeśli ta wizja się spełni, to oznacza tragedię
  5. Roksana Węgiel w sukience z lateksu na Wielkiej Gali Gwiazd. Wszyscy patrzyli tylko na 14-latkę
  6. Tragedia po koncercie popularnego zespołu disco polo. Była nieprzytomna, nie oddychała
  7. To już oficjalne: pensja minimalna pójdzie w górę. Spora podwyżka dla miliona Polaków, wiemy od kiedy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł