Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia byłej żony Wiśniewskiego. Co się z nią dzieje?!

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia byłej żony Wiśniewskiego. Co się z nią dzieje?!

Związana niegdyś z liderem Ich Troje Mandaryna od dłuższego czasu robi podchody, by ponownie rozkręcić swoją karierę w show-biznesie. Niestety była żona Wiśniewskiego ma problemy zdrowotne, które niepokoją jej fanów. Co się z nią dzieje?

Była żona Wiśniewskiego już lata temu zarzuciła śpiewanie i skupiła się na tym, co wychodzi jej najlepiej, czyli tańcu i choreografii. Dawna wokalistka Ich Troje, a także solistka znana przede wszystkim z hitu "Ev'ry Night" zapowiedziała jednak niedawno nową płytę, którą poprzedził singiel. Niestety, fani gwiazdy spekulują, że może mieć poważne problemy zdrowotne. Wszystko przez fotografię, którą zamieścił w sieci Michał Figurski, dziennikarz Radia Zet.

Mandaryna pojawiła się na nim o kulach, co wskazało na jej problemu z samodzielnym poruszaniem i ból kończyn. Nie wiadomo jednak, co jej dolega, wszystko dlatego, że pytania fanów pozostały bez odpowiedzi. Redakcja Pikio.pl ma jednak nadzieję, że to nic poważnego.

Była żona Wiśniewskiego przyzwyczajona jest do problemów zdrowotnych

Mandaryna od lat cierpi na cukrzycę, która niemal doprowadziła ją do załamania nerwowego. Wszystko przez nagłe pogorszenie się jej stanu zdrowia, gdy była jeszcze w ciąży z drugim dzieckiem. Gwiazda była przerażona tym, co się z nią działo. - Czułam się świetnie, byłam w ciąży z drugim dzieckiem. I nagle, któregoś dnia, przestałam widzieć! Przerażona, pojechałam do lekarza. Badania wykazały, że to cukrzyca. Przeżyłam wstrząs. Jak to, dlaczego? [...] Mój świat runął. Miałam 24 lata i nieuleczalną chorobę. [...] Dziś wiem, że ta choroba nie oznacza wyroku - powiedziała w jednym z wywiadów. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Wokalistka i tancerka przez lata nauczyła się żyć ze swoją przypadłością. Początki leczenia i przyzwyczajenie się do stałej potrzeby przyjmowania leków było jednak trudne. - Z cukrzycą da się żyć, normalnie funkcjonować, choć nie da się o niej zapomnieć ani przed nią uciec. Cały czas muszę uważać na to, co jem na przyjęciach, gdzie są wyśmienite desery, trzeba się oprzeć pokusie. Jak we wszystkim i w cukrzycy zalecany jest umiar - mówiła przed laty.

Wiśniewski ma nadzieję, że jego dzieci nie pójdą w jego ślady

Michał Wiśniewski i Marta Mandrykiewicz mają dwójkę dzieci. W jednym z ostatnich wywiadów zapytany o ich przyszłość gwiazdor przyznał, że "niestety" mają talent muzyczny, co może doprowadzić do wybrania przez nie kariery w show-biznesie. Gwiazdor powiedział, że taki scenariusz byłby jego najgorszym koszmarem. Zaznaczył jednak, że nie zamierza przeszkadzać swoim dzieciom w ewentualnej karierze. - Oby nie. Ja im nie będę w tym pomagał, ale też nie będę przeszkadzał, bo ja w niczym nie przeszkadzam swoim dzieciom. Jak pojechałem z synem na obóz do Barcelony, nie chodziłem nawet na treningi, żeby go nie peszyć - powiedział w rozmowie z portalem Przeambitni. Fot. Instagram ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gwiazda "Koła Fortuny" BEZ STANIKA. Pokazała prowokujące zdjęcie
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  4. Widzowie DDTVN zlinczowali ją za występ w programie. Celebrytka przerywa milczenie
  5. Była wielką gwiazdą Polsatu. Teraz zobaczymy ją... w klatce
  źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News