Żona Wiśniewskiego po wypadku syna pokazała jego zdjęcia. Wpis rozrywa serce

Żona Wiśniewskiego po wypadku syna pokazała jego zdjęcia. Wpis rozrywa serce Źródło: screen YouTube

Żona Wiśniewskiego przerwała milczenie. Celebrytka, która ostatnio zmaga się z wielkimi problemami, postanowiła pokazać zdjęcie swojego dziecka, które właśnie dochodzi do zdrowia. To, co napisała uczestniczka tegorocznego "Tańca z Gwiazdami", może rozerwać serce.

Żona Wiśniewskiego, Dominika Tajner, ma poważne problemy. Gwiazda tegorocznej edycji Tańca z Gwiazdami ma na swojej głowie rozwód i niewyobrażalny dramat swojego syna. Celebrytka postanowiła opowiedzieć o tym, jak czuje się jej dziecko, które przebywało w śpiączce i pokazać jego zdjęcia. Słowa celebrytki oraz załączona fotografia rozrywają serca fanów i wywołują niesamowite wzruszenie.

Żona Wiśniewskiego cierpi. Jej dziecko miało poważny wypadek

Informacja o tym, że dziecko Dominiki Tajner miało wypadek, była tematem numer jeden z krajowych mediach. Wszyscy pochylali się nad biedną celebrytą, wiedząc o tym, że musi się zmagać jeszcze z rozwodem. Na szczęście, dziecko gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" udało się uratować, mimo tego, że było w śpiączce i wiele wskazywało na jego bardzo poważny stan.

- Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko, co możliwe, żeby uzdrowić Maksia i wszystkie dzieci, które tego potrzebują. To cudowni ludzie, dlatego proszę raz jeszcze, żeby nie snuć krzywdzących teorii - napisała Dominika Tajner na portalu społecznościowym. 

Udało się zbić gorączkę, a Maksymiliana długo nie wybudzano ze śpiączki. Jego stan jest stabilny, co jest postępem, bo to znaczy, że ryzyko bezpośredniego zagrożenia życia minęło. Pod koniec dnia udało się z nim nawet złapać pierwszy kontakt – przyznał w rozmowie z Super Expressem przyjaciel rodziny.

Z racji tego, że Maks zdrowieje, celebrytka postanowiła opublikować jego zdjęcie na swoim Instagramie i pokazać, jak bardzo dumna jest z dzielnego chłopca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poruszający wpis celebrytki

Publikacją prezentującą wizerunek chłopca okazała się mozaika z jego zdjęć. Fotografie, prezentujące różne etapy w życiu dziecka, zostały okraszone wzruszającym podpisem - "Mój syn jest wspaniały".

Jak widać, dla Dominiki Tajner miłość jej dziecka jest po prostu najważniejsza. To w Maksie pokłada swoją wiarę i wszelkie uczucia, a także to dzięki niemu jest w stanie zapomnieć o swoim przeszłym związku z liderem Ich Troje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News