Wiśniewski ma już inną, DUŻO MŁODSZĄ?! Mamy ich zdjęcie, szybko je USUNĘLI

Wiśniewski ma już inną, DUŻO MŁODSZĄ?! Mamy ich zdjęcie, szybko je USUNĘLI Źródło: Fot. Instagram / Dominika Tajner

Żona Wiśniewskiego - takim mianem określana była już niejedna kobieta. Gdy na jaw wyszły nowe informacje na temat rozstania Dominiki Tajner oraz lidera zespołu "Ich Troje" pozostało już tylko jedno pytanie - czy Michał weźmie ślub po raz kolejny?

Żona Wiśniewskiego - czy następna kobieta otrzyma taki tytuł? Michał od wielu lat ma stałe grono swoich wiernych fanek, które dałyby wiele, aby wskoczyć na miejsce Dominiki Tajner. Chociaż póki co nieznane są okoliczności rozstania córki trenerka skoczków narciarskich oraz czerwonowłosego wokalisty, to wiele osób już spekuluje na temat potencjalnych romansów.

Rozwód z zaskoczenia. Dominika Tajner załamana

Michał Wiśniewski nigdy nie należał do grona pokornych i nieskandalizujących gwiazd. Muzyk od zawsze skandalizował tak, jak tylko się dało. Począwszy od jego czerwonych włosów, aż po nałogi i skandale z bankructwem w tle. Wygląda na to, że gwiazdor nie ma zamiaru się ustatkowywać i wycofywać z kontrowersyjnego trybu życia. Media obiegła wieść o tym, że muzyk rozwodzi się po raz kolejny.

Chociaż początkowo wiele osób brało pod uwagę, że wieść o rozstaniu Dominiki i Michała może być jedynie plotką, to bardzo szybko okazało się, że niestety jest to prawda. Wiadomość o tym przykrym wydarzeniu potwierdziła sama zainteresowana, Dominika Tajner.

- Mój mąż złożył pozew o rozwód. Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem wstanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku - wyznała zraniona i zaskoczona kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona Wiśniewskiego została zdradzona? Szokująca fotografia obiegła sieć

Wieść o kolejnym rozwodzie Michała Wiśniewskiego rozgrzała media do czerwoności. Pikanterii całej sprawie dodał fakt, iż nagle i zupełnie nieoczekiwanie w sieci pojawiło się zdjęcie Wiśniewskiego z... nową kobietą!

- Nie obchodzi mnie co o mnie myślisz, ja nie myślę o tobie wcale - brzmiał podpis pod fotografią.

Chociaż kontrowersyjne zdjęcie bardzo szybko zniknęło z Instagrama, to czujni internauci nie pozwolili mu zginąć. Na profilu facebookowym Vogule Poland pojawił się screen zdjęcia.

Fani nie mogą pojąć, dlaczego taka fotografia w ogóle pojawiła się w sieci.

- Jeśli to jego kochanka to mógł chociaż się wstrzymać do tego rozwodu. Dominika i bez tego wystarczająco cierpi... - napisała jedna z kobiet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Julia Wieniawa pokazała się w bikini! Zemdlejecie z wrażenia. Ma IDEALNE ciało!
  3. Skandal w polskim szpitalu. Małe dziecko nie żyje
  4. Zwykli ludzie nie mogą krytykować Gessler. Gwiazda wskazała, kto może
  5. Dzisiaj wieczorem włączcie Milionerów! Jest przeciek, Andrzej przejdzie do historii

 

Następny artykuł