Żona Wiśniewskiego w żałobie. Tragiczna śmierć zabrała jej ukochanego przyjaciela

Żona Wiśniewskiego w żałobie. Tragiczna śmierć zabrała jej ukochanego przyjaciela

Żona Wiśniewskiego pogrążyła się w głębokiej żałobie, po tym, jak straciła jednego ze swoich najlepszych przyjaciół. Jego tragiczna śmierć wstrząsnęła również całą Polską, ponieważ straciliśmy kolejnego wybitnego Polaka, który pomógł tysiącom ludzi.

Żona Wiśniewskiego Dominika Tajner-Wiśniewska w wywiadzie z portalem plejada.pl przyznała się do tego, ile Konrad Gaca zrobił dla niej i jak bardzo wpłynął na jej sposób postrzegania samej siebie. Konrad Gaca był kulturystą oraz trenerem, który stworzył rewolucyjną dietę, dzięki której tysiące ludzi wygrało walkę z otyłością, która niekiedy przybierała przerażające rozmiary. Nie jedna osoba dzięki jego systemowi straciło nawet ponad 100 kilogramów!

Żona Wiśniewskiego pogrążona w żałobie

Dominika Tajner-Wiśniewska była jedną z klientek Konrada Gacy, dzięki któremu przeszła niemałą metamorfozę. Schudła bowiem 15 kilogramów, ale przede wszystkim diametralnie zmienił jej sposób patrzenia na samą siebie. - Nie wiem, co mam powiedzieć... Nadal w to nie wierzę... Ten człowiek bardzo mi w życiu pomógł. Mogę powiedzieć, że miał wielki wpływ na to, jak postrzegam sama siebie. Wspaniały motywator, człowiek pełen energii... Jak widać, dla niego samego jej zabrakło - mówiła Dominika Tajner-Wiśniewska. Śmierć przyjaciela zawsze jest bolesna, szczególnie gdy zawdzięczamy mu tak dużo, jak w przypadku Konrada Gacy i żony Wiśniewskiego. Śmierć Konrada Gacy tragicznie wpisuje się w ostatnie trudne tygodnie tego słonecznego lata, w którym straciliśmy już stanowczo zbyt wielu wybitnych Polaków.

Kim jest Dominika Tajner-Wiśniewska?

Jest córką Apoloniusza Tajnera, który był trenerem Adama Małysza. Studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na wydziale Turystyki i Rekreacji. Swojego męża poznała w 2012 roku, gdy została jego menadżerką. Ich miłość wtedy rozkwitła na dobre i trwa nieprzerwanie do dziś.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ale wpadka! Tajemnicze nagranie Kaczyńskiego z panią Krysią krąży po sieci
  2. Koszmar nad polskim morzem! Urządzili brutalną jatkę, są ciężko ranni
  3. Najbardziej krępujący moment w życiu Quebonafide. Fani nie mogą uwierzyć
źródło: plejada.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News