Żona Wiśniewskiego ujawnia szokujące kulisy rozwodu. Nowe fakty

Żona Wiśniewskiego ujawnia szokujące kulisy rozwodu. Nowe fakty Źródło: youtube.com/Plejada

Żona Wiśniewskiego ujawniła nowe fakty w sprawie, którą żyją wszystkie media w Polsce. Odkąd wyszły na jaw informacje na temat tego, że popularny gwiazdor chce rozwodu ze swoją żoną, nie milkną dyskusje i spekulacje na temat decyzji muzyka. Nowe informacje rzucają zupełnie nowe światło na relacje słynnej pary.

Żona Wiśniewskiego podzieliła się z opinią publiczną we wtorek bardzo bolesną dla siebie informacją. Jej mąż, wokalista słynnej grupy Ich Troje złożył pozew o rozwód. Szokująca sytuacja wywołała masę dyskusji w mediach, a znaczna część z nich uznaje to, co zrobił muzyk za co najmniej niezrozumiałe. Dominika Tajner-Wiśniewska podzieliła się wyznaniem na swoim Facebooku. W sprawie najbardziej zdumiewający jest fakt, że jeszcze tydzień wcześniej para umieściła w Internecie transmisje na żywo, w której wspólnie zaprzeczali wszelkim plotkom.

Teraz poznaliśmy kolejne, jeszcze bardziej zdumiewające fakty. Otóż sama Dominika Tajner-Wiśniewska twierdzi, że sytuacji nie rozumie, a istnieje możliwość, że jej mąż złożył pozew już w zeszłym roku.

Żona Wiśniewskiego ujawnia nowe informacje

Wielu dziennikarzy próbuje skontaktować się z Michałem Wiśniewskim, lecz muzyk najwidoczniej nie chce z nikim rozmawiać. Sprawę natomiast skomentowała jego żona, nie kryjąc, że jest to dla niej sytuacja niezwykle bolesna i sama nie wie jak sobie z nią poradzić.

- Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku - powiedziała Dominika Tajner-Wiśniewska dla "Faktu".

Wszystko wskazuje na to, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Fani zadają sobie pytanie, co też takiego mógł wiedzieć Michał Wiśniewski, że myślał o złożeniu pozwu już rok temu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czwarte małżeństwo Michała Wiśniewskiego

Wiele wskazuje na to, że - jeśli nie jest to po prostu nieśmieszny żart - właśnie dobiega końca czwarte małżeństwo słynnego wokalisty Ich Troje. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner są małżeństwem od siedmiu lat. Pobrali się 30 czerwca 2018 roku.

Do tej pory uchodzili za bardzo udaną parę, a wiele osób patrzyło na nich z podziwem, myśląc, że słynący do niedawna z kontrowersyjnego stylu życia muzyk, w końcu się ustabilizował przy boku kochającej kobiety.

Sympatycy dwojga z niecierpliwością czekają, aż do sprawy odniesie się Michał Wiśniewski. Wiele wskazuje na to, że zajście ma drugie wstrząsnęło opinią niemal w całym kraju.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się bardzo zdziwić
  2. Syn Anna Seniuk to przystojny i bardzo znany aktor. Na pewno go znacie!
  3. Wstrząsające słowa polskiego artysty o Janie Pawle II. Katolicy zaniemówili
  4. Zwykli ludzie nie mogą krytykować Gessler. Gwiazda wskazała, kto może
  5. Dzisiaj wieczorem włączcie Milionerów! Jest przeciek, Andrzej przejdzie do historii

źródło: Plotek

Następny artykuł