Żona Wiśniewskiego ma wiele wspólnego z polskim show-biznesem, sceną oraz mediami. Przez długie lata doskonale poznała ten świat będąc menadżerką swojego męża, a w ostatnim czasie jest o niej naprawdę głośno. Teraz zdradziła również, że ma szansę występu w Tańcu z Gwiazdami.

Żona Wiśniewskiego – Dominika Tajner zadebiutowała w świecie mediów jako menadżerka swojego przyszłego męża. Doskonale spełniała swoje zadanie i zapewniła artyście dość dużą popularność po wielu latach medialnej ciszy. Jakiś czas później Polacy mieli okazję poznać ją lepiej dzięki udziałowi w programie Agent Gwiazdy w którym kobieta znakomicie sobie radziła. Teraz wyznała, że otrzymywała również propozycje występów w Tańcu w Gwiazdami i sprawa nie jest jeszcze przesądzona.

Żona Wiśniewskiego wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Dominika Tajner-Wiśniewska cieszy się w ostatnim czasie szczególnie dużą popularnością. Dzięki małżeństwu z Michałem Wiśniewskim oraz udziałowi w programie Agent Gwiazdy media często o niej piszą oraz zapraszają na wywiady. Podczas ostatniej rozmowy pojawił się temat udziału artystki oraz jej męża w Tańcu z Gwiazdami. Jak sama przyznała, dostawała już takie propozycje, jednak wcześniej się nie zdecydowała.

– Kiedyś rozważałam udział i może jakbym dostała taką propozycję, to jeszcze raz bym rozważyła (…) To kobiecie daje bardzo dużo wdzięku i poczucia wartości – powiedziała w rozmowie z Plejada.pl.

Obecny podczas wywiadu Michał Wiśniewski sam przyznał, że to z jego winy kobieta odrzuciła propozycję. Mężczyzna miał jej zabronić, ponieważ dba o jej nerwy, a jak wiadomo – taki program to sam stres. Jednak jak widać po odpowiedzi kobiety, jeśli pojawi się kolejna szansa, to bardzo możliwe, że zobaczmy ją w następnym sezonie programu TVN.

Pytanie zadane zostało również piosenkarzowi, który znany jest ze swej scenicznej aktywności.

– Nie chciałbyś tego zobaczyć. Mnie się wydaje, że niech każdy robi to, co potrafi (…) Ja się absolutnie do tego nie nadaję. Wszystkie edycje odmawiałem. Skrupulatnie – wyznał Wiśniewski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Kariera Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Żona Wiśniewskiego zasłynęła jako menadżerka swojego męża – to dzięki tej roli poznała od środka świat mediów oraz polską scenę muzyczną, zaczęła również być rozpoznawalna. Najgłośniej zrobiło się o niej w momencie wzięcia udziału w programie Agent Gwiazdy, gdzie kobiecie szło naprawdę świetnie – wielu widzów uważało ją za tytułowego przebiegłego agenta, ostatecznie jednak została wyeliminowana dopiero w ostatnim odcinku, tuż przed półfinałem.

Kobieta jest córką Apoloniusza Tajnera – byłego trenera Adama Małysza i prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Wychowała się w Wiśle, ślub z Michałem Wiśniewskim wzięła w 2012 roku. Media określają, że muzyk bardzo wpłynął na kobietę – przefarbowała włosy oraz zmieniła styl ubierania. Wspólnie również wychowują dziecko kobiety z poprzedniego małżeństwa, 9-letniego synka.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wyciekł tajny plan PiS-u. Najważniejszy minister straci stanowisko
  2. Ostateczne rozwiązanie sporu Polski z UE! Zapadła decyzja, PiS pogrążony
  3. Najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego to jego… sobowtór! Tata jest dumny

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]

Zobacz również