Żona Wiśniewskiego w końcu uległa. Wielkie święto Polsatu

Żona Wiśniewskiego w końcu uległa. Wielkie święto Polsatu Źródło: Fot. Instagram/dominika_tajner_wisniewska

Żona Wiśniewskiego koniec końców się ugięła. Jak się okazuje, przystanęła na propozycję telewizji Polsat. Wszyscy z niepokojem czekają na kolejne ogłoszenia dotyczące zbliżającej się serii popularnego show, w którym występowała już cała rzesza polskich sław. Właśnie okazało się, że dojdzie do sytuacji, o którą stacja walczyła od lat.

Żona Wiśniewskiego, Dominika Tajner-Wiśniewska, zdecydowała się przystać na propozycję telewizji ze słoneczkiem w tle. Okazuje się, że partnerka wokalisty weźmie udział w hitowym show stacji. Jak wielu się z pewnością domyśla mowa o hicie - "Taniec z gwiazdami". To bez wątpienia najpopularniejsze taneczne show emitowane w Polsce, które od wielu sezonów przyciąga przed telewizory miliony Polaków. "Taniec z gwiazdami" swoją premierę miał w 2005 roku, kiedy emitowany był jeszcze przez telewizję TVN. Już od pierwszych odcinków wiadomo było, że show okaże się sukcesem i rzeczywiście tak się stało. Przez wszystkie serie emisja przyniosła ogromne zyski stacji i choć po 13 sezonach z niej zrezygnowano, pomysł przejął Polsat.

Żona Wiśniewskiego wystąpi w programie "Taniec z gwiazdami"

Obecnie miliony Polaków z niecierpliwością czekają na zbliżającą się, dziewiątą serię programu, a raz po raz w mediach pojawiają się nowe informacje dotyczące zaproszonych uczestników. Teraz po raz kolejny Polską wstrząsnęła zaskakująca informacja - telewizje prosiły ją o zgodę od lat, a ona w końcu się ugięła. Media od dawna pisały, że Żona Michała Wiśniewskiego, Dominika Tajner-Wiśniewska długo zastanawiała się nad udziałem w programie "Taniec z gwiazdami". Podobno twórcy po raz pierwszy zaproponowali jej to już kilka lat temu, ona jednak do tej pory bardzo zdecydowanie odmawiała. Zgodnie z najnowszymi informacjami jednak zobaczymy ją już w 9. edycji programu. - Zainteresowanie Dominiką pojawiło się już dawno temu, jeszcze zanim wzięła udział w programie „Agent Gwiazdy”, w którym wypadła świetnie. Dopiero po kilku latach udało się ją przekonać do występu w „Tańcu z gwiazdami”, w końcu Dominika stroni od celebryckiego stylu życia, szczególnie, że ma szczęśliwą rodzinę, która jest dla niej na pierwszym miejscu – jest spełnioną żoną i matką, także dla dzieci Michała z poprzednich związków - podaje źródło portalu "Jastrząb Post".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczegóły następnej edycji "Tańca z gwiazdami"

Jak się okazuje, to nie jedyna niespodzianka, która czeka na widzów w najnowszej edycji. Już oficjalnie potwierdzono, że na pakiecie zobaczymy Mistera Polski 2018 - Jakuba Kucnera, popularną ostatnio byłą żonę polskiego skoczka - Justynę Żyłę, trenera personalnego Qczaja oraz niedawno ogłoszoną, niepełnosprawną mistrzynię olimpijską, Joannę Mazur. Oficjalnie wiadomo już także, że wśród tancerzy nie zobaczymy uwielbianej Agnieszki Kaczorowskiej, gdyż telewizja Polsat rozwiązała z nią współpracę przez to, że bez ustalenia z twórcami przed kamerami promowała swoją szkołę tańca. Premiera 9. sezonu tanecznego show "Taniec z gwiazdami" ma się odbyć już 1 marca 2019 roku. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Zmysłowe zdjęcie Beaty Kozidrak. Fani są wprost zachwyceni
  2. Zwariowali! TVP w odmętach szaleństwa, sylwester jeszcze się u nich nie skończył
  3. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
  4. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
  5. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News