Rozrywające serce doniesienia prosto ze szpitala. Nowe informacje ws. stanu zdrowia dziecka żony Wiśniewskiego

Rozrywające serce doniesienia prosto ze szpitala. Nowe informacje ws. stanu zdrowia dziecka żony Wiśniewskiego Źródło: .

Żona Wiśniewskiego drżała o życie swojego syna. Maksymilian Idzik stracił przytomność i w weekend majowy trafił na OIOM. Do mediów dotarły właśnie nowe informacje na temat stanu zdrowia 13-latka. Doniesienia ze szpitala rozrywają serce.

Żona Wiśniewskiego może zaliczyć ostatnie miesiące do niezwykle stresujących. Widmo rozwodu z Michałem Wiśniewskim nie było końcem przykrych wydarzeń w życiu Dominiki Tajner. W weekend majowy jej 13-letni syn Maksymilian Idzik w ciężkim stanie trafił do szpitala. Nastolatek został umieszczony na oddziale intensywnej terapii. 

Nie wiadomo, co było przyczyną utraty przytomności chłopca, jednak jego stan został określony jako ciężki. Lekarze dołożyli wszelkich starań, aby postawić odpowiednią diagnozę, a w szpitalu bardzo szybko zjawił się Michał Wiśniewski, który przez wiele lat aktywnie uczestniczył w wychowywaniu chłopca i bardzo się z nim zżył.

Żona Wiśniewskiego czuwa przy synu. Wiadomo, jaki jest stan jego zdrowia

Żona Wiśniewskiego porzuciła wszystkie aktywności i poświęciła czas swojemu synowi. Bardzo zależało jej na tym, aby cały czas być na miejscu i wspierać Maksymiliana. Nie wiadomo, co dolega chłopcu, ale mediom udało się dowiedzieć, jaki jest obecnie stan jego zdrowia.

Wiadomo, że z każdym dniem się poprawia, jednak lekarze muszą zachować czujność. Wiele wskazuje na to, że sytuacja jest bardzo dynamiczna:

- Co jakiś czas wychodzą nowe rzeczy i trzeba interweniować. Dominika chce być wtedy na miejscu, by kontrolować sytuację - zdradza informator jednego z popularnych tabloidów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Najnowsze doniesienia ze szpitala rozrywają serce

Wiadomo, że Michał Wiśniewski jest częstym gościem w szpitalu, w którym przebywa Maksymilian. Lider zespołu Ich Troje wspiera nie tylko syna, ale również Dominikę. Żona Wiśniewskiego może liczyć na wsparcie swojego partnera. Media spekulują, że para może wrócić do siebie.

Doniesienia ze szpitala rozrywają serce. Dominika Tajner niemal bez przerwy czuwa przy swoim synu. Opuszcza szpital tylko wtedy, gdy jest pewna, że mąż czuwa nad Maksymilianem:

- Dominika wychodzi dosłownie na dwie godziny, by się wykąpać, zmienić ubranie i znów wraca. Dzięki temu, że Michał jest wtedy z synem, czuje się spokojniejsza - donosi informator jednego z tabloidów.

Wiele wskazuje na to, że choroba syna Dominiki stała się okazją, aby małżonkowie ponownie się do siebie zbliżyli. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

źródło: Jastrząb Post

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News