Dominika odpala petardę w kierunku Wiśniewskiego. Jest silniejsza niż Żyła

Dominika odpala petardę w kierunku Wiśniewskiego. Jest silniejsza niż Żyła Źródło: screenshot/Polsat

Żona Wiśniewskiego przeszła ostatnio przez bardzo ciężkie chwile. Po chwilowym załamaniu kobieta znów stanęła na nogi i nie zamierza się poddawać. Pokazała swoją siłę, jakiej niejedna osoba mogłaby jej pozazdrościć. Po tym Michał Wiśniewski pewnie będzie żałować, że zdecydował się porzucić Dominikę.

Żona Wiśniewskiego nie miała łatwego tygodnia. Po wielu ciężkich treningach odpadła na samym początku Tańca z gwiazdami, mimo że Justyna Żyła wypadła zdaniem widzów o wiele gorzej. Przygoda jednak musiała się zakończyć, co sprawiło Dominice wiele przykrości.

Zaraz potem okazało się, że jej mąż zdecydował się rozwieść bez żadnych skrupułów. To był dla kobiety prawdziwy cios. Nie spodziewała się takiej radykalnej decyzji ze strony Michała Wiśniewskiego. Nagle okazało się, ze musi zmienić całe swoje życie.

Wiele osób na miejscu popularnej menadżerki byłoby załamanych takim obrotem spraw, ale nie ona. Dominika zamiast zamartwiać się przeszłością, kieruje w stronę byłego partnera ostre słowa. 

Żona Wiśniewskiego pokazuje prawdziwą siłę. Michał będzie bardzo zdziwiony

Rozwód jest okropnym przeżyciem dla każdej osoby, która musi go doświadczyć. Niejednokrotnie porzuceni partnerzy przez długi czas po takim zdarzeniu nie mogą dojść do siebie i opłakują utraconą miłość. Żona Wiśniewskiego jest jednak inna, nie zamierza się poddawać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Udowodniła to w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post, która zapytała Dominikę o to, czy Michał Wiśniewski wspierał ją po przegranej w Tańcu z gwiazdami.

- On wie, że nie jest mnie tak prosto złamać. Poza tym, to była super przygoda i ja to zawsze będę miło wspominać mimo wszystko - odpowiedziała.

Wygląda na to, że lider Ich Troje nie był oparciem dla żony. Być może już wtedy wiedział, że niedługo wręczy jej podpisane papiery rozwodowe. Mimo braku wsparcia, kobieta nie dała się złamać ani porażką w tanecznym show ani rozstaniem z wokalistą. 

Dominika Tajner-Wiśniewska nie zamierza rezygnować z pasji. Zdradza, czym będzie się zajmować

Wśród fanów pary krążą plotki, że to właśnie udział w Tańcu z gwiazdami przyczynił się do podjęcia decyzji o rozwodzie. Podobno piosenkarz nie mógł poradzić sobie z zazdrością. To nie zraża żony Wiśniewskiego do kontynuacji przygody z tańcem. Zapytana, czy zamierza dalej ćwiczyć, kobieta nie miała żadnych wątpliwości.

- Zdecydowanie tak jest. Włożyliśmy dużo pracy i ciężką pracę, bo to są w ogóle inne mięśnie pracują, jest ciężka praca fizyczna. Ale tak, można się w nim odnaleźć i zakochać - odpowiedziała.

Druzgocząca porażka, jaką było odejście z programu już w drugim odcinku, nie zniechęciły Dominiki, która chce doskonalić swoje umiejętności. Takiej postawy zdecydowanie może zazdrościć jej Justyna Żyła, która nie potrafiła się zmotywować do porządnej pracy nad swoim tańcem.

  1. Ile zarabia Patricia Kazadi? To szokujące, że w telewizji można mieć tak niską pensję!
  2. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  3. Syn Martyniuka odciął się od córki? Rodzice bardzo się o niego martwią
  4. Królowa Elżbieta jest śmiertelnie chora? "Widać objawy"
  5. Polityczny koniec Jakiego. Kaczyński zdecydował?

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł