Była żona Wiśniewskiego opowiedziała o swoim koszmarze po rozstaniu z muzykiem. W szczerej wypowiedzi opowiada o swoich trudach życia i o tym, jak chciała się zabić. To, co nastąpiło w jej życiu po rozwodzie z liderem Ich Troje, można nazwać tylko jako prawdziwy dramat.

Anna Świątczak podobnie jak Agnieszka Frytkowska podzieliła się ze swoimi fanami przeżyciami z czasów małżeństwa z Wiśniewskim oraz tym, co się wydarzyło już po ich związku.

Wokalistka na nagraniu mówi o dramacie, jaki przeszła i załamaniu nerwowym, które bardzo mocno odbiło się na niej i jej córkach. Przeszła też prawdziwą przemianę, jednak zanim ona nastąpiła, to była żona Wiśniewskiego przeszła przez piekło.

Była żona Wiśniewskiego chciała się zabić

Wiele osób związanych z show-biznesem przechodzi w swoim życiu przez bardzo trudne chwile. Jednak wciąż mało kto się decyduje, żeby otwarcie mówić o swoich problemach. Zwłaszcza gdy w grę wchodzą myśli samobójcze.

Świątczak wyszła za Wiśniewskiego w 2006, jeszcze w tym samym roku na świat przyszła ich pierwsza córka. Na pierwszy rzut oka miała wszystko, co potrzeba. Męża, dzieci, pieniądze, jednak nie to stanowi o szczęściu człowieka i Anna Świątczak przekonała się o tym bardzo boleśnie.

– Odkąd pamiętam zawsze byłam na „nie”, byłam zbuntowana i nie godziłam się na zastany porządek. Zaczęłam się zatracać, pierwsze doświadczenie z alkoholem, narkotykami, ucieczki z domu. Chciałam się zabić – wyznaje wokalistka.

Załamanie nerwowe, które przeszła po rozwodzie i myśli samobójcze skutecznie utrudniały jej normalne funkcjonowanie. Jak sama przyznaje dopiero po tym, jak się nawróciła, to zrozumiała, co dawało jej życie w zgodzie z samym Bogiem.

– Ta pustka z każdym rokiem uświadamiała mi co miałam, będąc z Bogiem. Po szczęściu latach moje małżeństwo się rozpadło i to była moja decyzja – dodaje.

Ile żon miał Michał Wiśniewski?

Michał Wiśniewski może pochwalić się naprawdę bogatym życiem uczuciowym. Jego pierwszą żoną była Magda Femme. Następna była Mandaryna, czyli Marta Mandrykiewicz. Trzecią żoną gwiazdora była Ania Świątczak, a teraz muzyk związał się z Dominiką Tajner.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Rozenek jest zdruzgotana! „Radosław oświadczył, że ją zostawia”
  2. Słynny polski reżyser stracił córkę. Pozostało po niej tylko jedno
  3. Agnieszka Włodarczyk podniosła ciśnienie swoim fanom! Internauci ugotowani

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]


Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]

źródło: se.pl