Żona Wiśniewskiego przyjaźni się z jego byłymi! Niespodziewane relacje

Żona Wiśniewskiego przyjaźni się z jego byłymi! Niespodziewane relacje Źródło: Screen/youtube/JastrzabPost

Żona Wiśniewskiego została postawiona przed trudnym wyzwaniem. Zaakceptować musiała zarówno dzieci piosenkarza, jego przeszłość, jak i wszystkie byłe żony. Jak się okazało, z ostatnią kwestią problem był najmniejszy. Wszystkie kobiety się zaprzyjaźniły. 

Żona Wiśniewskiego - już czwarta z kolei - wyznała niedawno coś, co zaszokowało wszystkich. Jak wiadomo przeszłość piosenkarza nie była łatwa - miał już wiele partnerek, z różnymi z nich ma czwórkę dzieci, a w związku z Dominiką Tajner wychowują również jej syna. Niedawno podczas obchodów 8. rocznicy poznania się pary, kobieta zdecydowała się na podsumowanie ich małżeństwa oraz... zacieśnienie więzi z byłymi żonami muzyka. Okazuje się, że wszystkie kobiety przyjaźnią się ze sobą.

Związek Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

Żona Wiśniewskiego przez pięć lat była jego... menadżerką. Dominika Tajner po tylu latach współpracy zdecydowała się na wspólne życie z muzykiem, nastąpiło jednak rozstanie na płaszczyźnie zawodowej. Para związek małżeński zawarła w 2012 roku. Jak sami mówią, tworzą rodzinę patchworkową, tzn. taką, która powstaje w wyniku ponownego zakładania rodziny przez rodzica po rozwodzie. Tym sposobem wychowują pięcioro dzieci: syna kobiety, Maksymiliana oraz potomstwo Wiśniewskiego: Xaviera, Fabienne, Etiennette oraz Vivienne. Teraz para obchodzi 8. rocznicę poznania, co okazało się odpowiednim pretekstem do poczynienia pewnych podsumowań. Jak wyznaje kobieta, ich małżeństwo oparte jest na prawdziwej miłości, a jej nie przeszkadza ani ilość dzieci piosenkarza, ani żadne byłe żony z którymi kobieta wciąż utrzymuje przyjacielskie stosunki.

Żona Wiśniewskiego przyjaźni się z jego byłymi?

Z pewnością nie jest łatwo być "tą czwartą" ukochaną, jednak kobieta zarzeka się, że jej prawdziwa miłość do Wiśniewskiego sprawia, że zarówno jego byłe żony, jak i dzieci nie są dla niej problemem. - Jeśli tylko Dominika ze mną wytrzyma, to dane nam będzie razem się zestarzeć. Bardzo bym sobie tego życzył, choć może to być trudne. Mam nadzieję, że za 20 lat będziemy mogli patrzeć sobie w oczy z taką samą miłością jak dziś - wyznaje piosenkarz z rozmowie z Rewią. Kobieta opowiada również, że wciąż utrzymuje poprawne stosunki z byłymi żonami Wiśniewskiego, angażuje się również w wychowywanie jego dzieci. Podobnie zresztą muzyk, który o synu kobiety opowiada jak o swoim własnym i tak też go traktuje. Co więcej, Wiśniewski opowiada również o przyjaźni swoich byłych żon. - Dla wszystkich jest miejsce w naszym domu. Dominika zaprzyjaźniła się z Martą i Anią, matkami moich pociech. Szanujemy się - opowiada mężczyzna. Uczucie jednak nie pojawiło się między Michałem i Dominiką od razu. Początki były trudne - obydwoje mieli wiele zobowiązań i partnerów. Czas jednak pokazał, że uczucie przetrwało, a para myśli teraz nad kolejnym dzieckiem. - Czekamy na odpowiedni moment - wyznała Dominika.

Burzliwa przeszłość Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski jest polskim wokalistą oraz celebrytą znanym przede wszystkim z zespołu Ich Troje. Grupa powstała w 1995 roku, a koncertuje aż do dnia dzisiejszego, choć lata największej sławy i popularności ma już za sobą. Przez ten czas zdążyli nagrać jednak pięć albumów z trzynastoletnią przerwą od 2003 do 2016 roku. Większą uwagę od zawsze jednak przyciągało życie prywatne artysty, które było wyjątkowo burzliwe i pełne kobiet. Pierwszą żoną Wiśniewskiego była Magda Femme z którą ślub wziął w 1996 roku. Kobieta była ówczesną wokalistką w "Ich Troje", jednak małżeństwo nie potrwało zbyt długo - para rozwiodła się 5 lat później, nie miała także dzieci. Druga z kolei u boku piosenkarza pojawiła się polska, głośna celebrytka i artystka Mandaryna. Do ślubu doszło zaledwie rok po rozstaniu z Femme. Z tą kobietą Wiśniewski ma dwoje dzieci - Xaviera oraz Viviennę, jednak ich związek ten pełny był skandali i medialnych burz wywoływanych przez obie strony. Przerzucali się odpowiedzialnością za konflikty w małżeństwie, wytykali sobie publicznie wady oraz krytykowali swoje zachowania. Trzecia żona Wiśniewskiego to Ania Świątczak, która w mediach zasłynęła z tatuażu wyrażającym miłość do muzyka, który następnie chciała usunąć. Czas na rozwód przyszedł w 2011 roku, jednak jeszcze przed nim parze urodziły się dwie córki - Etiennette Anna oraz Vivienne Vienna. Oprócz licznych małżonek i wymyślnych imion dla swoich dzieci, Wiśniewski często jest na celowniku mediów przez swoje wypowiedzi oraz kontrowersyjne zachowanie. Niedawno głośno było o jego wyznaniu dotyczącego finansów oraz kolosalnych zarobków, które artysta marnotrawił bez opamiętania.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Fizjoterapeuci zarabiają ledwo 1600 złotych za trudną pracę. To uczciwe?
  2. Część rodziców straci 500 plus. Wyższa płaca minimalna odbierze im świadczenie
  3. Po wystąpieniu Andrzeja Dudy w mediach się zagotowało. Mówił o UE
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News