Wyciekły straszne taśmy Wiśniewskiego. Prokuratura i policja w akcji

Wyciekły straszne taśmy Wiśniewskiego. Prokuratura i policja w akcji Źródło: screen youtube.com/Pyta nie błądzi

Żona Wiśniewskiego w swoim czasie musiała zmagać się z poważnym prześladowaniem ze strony fanki muzyka. Teraz sam wokalista wpadł w podobne tarapaty.

Żona Wiśniewskiego na początku ich małżeństwa musiała się zmagać z psychofanką swojego męża, która uważała, że to właśnie ona jest prawdziwą miłością jego życia, a nie Dominika Tajner. Dochodziło nawet do tego, że kobieta wysyłała zawiadomienia do prokuratury, w których oskarżała żonę swojego idola o popełnienie przestępstwa. Wśród oskarżeń znalazł się między innymi gwałt. Jednak teraz to Michał Wiśniewski musi zmagać się z prześladowaniami.

Przed laty żona Wiśniewskiego zmagała się z prześladowaniem teraz spotkało to jej męża

Michał Wiśniewski poprzez ciągłe koncertowanie chce w końcu stanąć finansowo na nogi. Muzyk w zeszłym roku ogłosił bankructwo, ponieważ jego długi stały się zbyt dużym obciążeniem. Jednak Wiśniewski nie poddał się i ostro zabrał się do pracy. Jednak jeden z zaplanowanych koncertów przyniósł mu całą górę problemów.

Całą historią muzyk podzielił się poprzez swój profil na Facebooku, gdzie przyznał, że organizator koncertu z Zamościa. Wiśniewski nawet zamieścił nagranie rozmowy z prześladowcą, która pełna jest wulgaryzmów, a sam mężczyzna oskarża menadżerów muzyka o to, że ściągnął go na dno i całkowity brak profesjonalizmu.

Wiśniewski zapowiedział, że będzie regularnie zamieszczał kolejne fragmenty rozmów z mężczyzną, ponieważ jest ich o wiele więcej. Na jednym z kolejnych nagrań ma znajdować się oferowanie biletów za seks.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Na początku nas to śmieszyło, później zaczęliśmy się zastanawiać nad zdrowiem psychicznym nagranego a na samym końcu byliśmy zmuszeni zgłosić sprawę do prokuratury i na policję ... Zdradziłem puentę, ale w kolejnych odsłonach pokażemy Wam dlaczego. Człowiek oferował bilety na koncert w zamian za sex, groził rodzinie naszego tourmenagera a na samym końcu przyjechał pod mój dom ... - pisze Michał Wiśniewski.

Nie da się ukryć, że organizator zachowuje się bardzo agresywnie i wychodzi z założenia, że jeżeli płaci zespołowi za występ, to ma prawo od nich wymagać współpracy na jego warunkach. Jednak raczej nie spodziewał się, że cały ich konflikt ujrzy światło dzienne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

 

źródło: WP

Następny artykuł