Żona Wiśniewskiego przerwała milczenie. Musiała się przed nim bronić

Żona Wiśniewskiego przerwała milczenie. Musiała się przed nim bronić Źródło: instagram/michalwisniewski

Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie i wyznała prawdę o ich związku. Nikt nie spodziewał się, że musiała się przed nim bronić. Ten toksyczny związek zmienił życie młodej kobiety. Michał Wiśniewski był winny całej sytuacji. Na jaw wyszły skrywane przez jego żonę fakty.

Marta Wiśniewska powraca do mediów po swoim nieudanym debiucie muzycznym sprzed lat. Młode pokolenie pokochało jej energię i szczerość. Kobieta coraz częściej pojawia się na kanapach różnorodnych programów. Ostatnio pod ostrzałem pytań dziennikarki wyznała, jaka była prawdziwa relacja między nią a Michałem Wiśniewskim. Kobieta musiała się przed nim bronić.

Michał Wiśniewski wydany przez byłą żonę

Marta Wiśniewska wyznała, że przez burzliwe życie byłego męża wszystko się zmieniło. Używki, uzależnienie od alkoholu to tylko wierzchołek góry lodowej wśród problemów pary. Mandaryna wyznała, że nie mogła odnaleźć się w takim stylu życia. Postanowiła zawalczyć o siebie. Broniła się przez negatywnym wpływem męża. Nie mogła oswoić się z tym, że mówi o tak intymnych strefach ich życia i niszczących nałogach przed kamerami. Poza wspomnieniem problemów kobieta wyznała, co sądzi o swoim medialnym ślubie z Michałem, przyznała, że wyszła za mąż przed kamerami dla pieniędzy. Uznała, że zrobiłaby to jeszcze raz. Podkreśliła, że zarobione pieniądze były tego warte, gdyż otworzyło jej to drzwi do kariery, która zaczęła prężnie się rozwijać. Teraz po latach nieobecności wchodzi z podniesioną głową do show-biznesu. -Siekiera jest w plecaku- zażartowała podczas wywiadu Mandaryna w kontekście obecnej relacji z Michałem Wiśniewskim. Podkreśliła, że obecnie mogą normalnie rozmawiać o dzieciach, jednak spór do końcu nie został zastrzegany, skoro ta siekiera ciągle jest. Kobieta stara się pozytywnie mówić o swoim byłym mężu. Oczywiście jego styl życia nie był dla niej odpowiedni, zwłaszcza że cały medialny rozgłos utrudniał budowę szczęśliwej rodziny. Dla dobra dzieci musiało dojść do rozwodu. Marta Wiśniewska wspomniała również w jaki sposób wychowuje dzieci. Daje im dużo wolności by mogły eksperymentować i doświadczać nowych doznań z kolei stara się by mogły zawsze mieć w niej wsparcie. Kobieta podkreśliła, że obecnie jest szczęśliwie zakochana. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Joanna Brodzik codziennie drży ze strachu. Nie może pogodzić się z nieuchronnym
  2. Jerzy Urban uderza w TVP! „Mnóstwo ku*ew”
  3. Anna Mucha nie ma litości. Zmiażdżyła Justynę Żyłę
Źródło: kobiet.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News