Dominika Tajner śmieje się w twarz Wiśniewskiemu. Mówi o romansie

Dominika Tajner śmieje się w twarz Wiśniewskiemu. Mówi o romansie Źródło: YT/Fakt

Żona Wiśniewskiego i kulisy rozwodu z jednym z najbardziej kontrowersyjnych gwiazdorów polskiego show biznesu z pewnością zaskakują. Najpierw mówiono o zdradzie kobiety, później spekulowano nad niewiernością wokalisty Dotychczas wycofana, teraz Dominika opublikowała wymowne zdjęcie.

Żona Wiśniewskiego miała dość spekulacji o jej romansie. Od dnia, gdy ogłosiła, że Michał złożył papiery rozwodowe, dziennikarze niemal bez przerwy zrzucali winę na jej udział w "Tańcu z gwiazdami". Później - do sieci miały trafić zdjęcia wokalisty w objęciach pięknej brunetki. Okazuje się, że rozwód jest faktem, a para już publicznie się nie pokazuje. Teraz Dominika zdecydowała się na kolejny ruch, czym zaśmiała się w twarz Wiśniewskiemu.

Żona Wiśniewskiego zaśmiała mu się w twarz. Michał tego długo nie zapomni

Od początku widać było, że to Dominika jest ofiarą medialnej nagonki. Jej udział w "Tańcu z gwiazdami" już od pierwszego odcinka był głośny - niestety odpadła dość wcześnie. Rozgoryczona przyznawała, że z pewnością dała z siebie wszystko i chciałaby dalej startować w wyścigu o Kryształową Kulę. Chwilę później powiedziała publicznie o rozwodzie.

Żart, próba medialnego rozgłosu - tak decyzję kobiety o upublicznieniu jej prywatnego życia nazywali dziennikarze. Ta jednak milczała. Oprócz zdawkowych wywiadów dla tabloidów, nie chciała opowiadać o kulisach swojego dramatu.

W środę postanowiła jednak uaktywnić się na Instagramie. Żona Wiśniewskiego z pewnością swoją publikacją zaskoczyła wszystkich, a co najważniejsze - zaśmiała się w twarz Michałowi. Dominika opublikowała zdjęcia w towarzystwie dwóch mężczyzn.

- Hmm.. czyżby kolejny romans? - napisała pod zdjęciem kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że oprócz dość wymownego zdjęcia, które miało wyśmiewać domniemania o jej romansie, Dominika wskazała, że to nie ona była przyczyną rozpadu małżeństwa. Skoro plotki o jej romansie były tylko doniesieniami, łatwo wywnioskować, że to Michał podjął decyzję o rozstaniu.

Dominika Tajner-Wiśniewska po rozstaniu

Kilka dni po oficjalnym rozstaniu Dominika wygląda... świetnie! Na opublikowanym zdjęciu wygląda na zrelaksowaną i uśmiechniętą. Jednocześnie warto zauważyć, że publikacja zdjęcia szczerze ją rozbawiła. Jeśli plotki o rozstaniu się potwierdzą - z pewnością widok szczęśliwej Dominiki może być dla Michała szokiem. To zauważyli także internauci, którzy w komentarzach wspierają kobietę.

- Nie zasługiwał na ciebie! Trzymaj się - czytamy w jednym z nich.

- Chyba komuś wyszło na dobrze rozstanie - pojawia się dalej.

- Świetnie wyglądasz! Piękna i mądra - pojawia się w jednym z ocen internautek.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Dieta pudełkowa najszybszym sposobem na odchudzanie? Kosztowna moda dla leniwych
2. Piotr Żyła zdradził całą prawdę. Polacy czekali na te słowa
3. Ogromny skandal z Wiśniewskim wychodzi na jaw?! Wszyscy wyrolowani
4. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej. Tego się nie spodziewaliście!
5. Paweł Deląg odchodzi z „M jak miłość”! Co się stanie z jego bohaterem?

Następny artykuł